CZKČeskySlovensky

Testujte nové vysavače Electrolux až 100 dní!

Rozhodnout se pro jeden konkrétní spotřebič může být v tak široké nabídce velmi složité. Nejlepší by bylo vzít si všechny domů a vyzkoušet, který je ten pravý.

Právě to vám teď umožňuje Electrolux u vybraných modelů vysavačů z řady:

  • UltraOne                             
  • UltraSilencer
  • UltraCaptic
  • UltraPower 
  • ErgoRapido
100  dnů

Tyto modely zakoupené v období od 1. dubna do 31. května máte nyní jedinečnou možnost v průběhu 100 dní od data nákupu vrátit, a to bez udání důvodu.

Kompletní nabídku vysavačů Electrolux se zárukou vrácení peněz 100 dnů naleznete ZDE:

prémiové vysavače

V případě, že budete chtít spotřebič vrátit, stačí vyplnit registrační formulář na webu ultracollection.akce-electrolux.cz a odeslat na adresu uvedenou v podmínkách této akce vysavač v originálním obalu se všemi doplňky spolu s platným nákupním dokladem a certifikátem, který obdržíte emailem po registraci na stránkách akce.

Tato akce se vztahuje pouze na vysavače zakoupené v České republice.

Kompletní pravidla naleznete zde.

logo Společnost Electrolux je největším světovým výrobcem domácích spotřebičů, který si zakládá na perfektní znalosti potřeb svých zákazníků a úzké spolupráci s profesionály. Nabízí promyšlená a inovativní řešení pro domácnosti i profesionální kuchaře, pomocí produktů jako jsou chladničky, myčky, pračky, vysavače, sporáky, klimatizace a malé spotřebiče. Pod renomovanými značkami Electrolux, AEG, Zanussi, Frigidaire nebo Electrolux Grand Cuisine, se ročně prodá přes 50 milionů výrobků na více než 150 světových trzích. V roce 2013 dosáhl prodej společnosti Electrolux hodnoty 109 mld. SEK a společnost zaměstnávala 61 000 zaměstnanců. 


PřihlásitZákaznická zóna

nebo tradičněZaslat zapomenuté heslo Chci se registrovat

Do zákaznické zóny vstoupíte kliknutím
na Vaše přihlašovací jméno.

0 Kč