CZKČeskySlovensky

hra pro Xbox
MICROSOFT Disneyland Adventures Kinect exclusive (X360)

Využijte magického ovládání bez ovladačů jen s pomocí pohybového senzoru Kinect pro Xbox 360. Hra Kinect Disneyland Adventures umožní dětem, rodinám a všem fanouškům Disneyho pohádek, aby prozkoumali park Disneylandu, vyzkoušeli si jeho atrakce a komunikovali se známými postavičkami a to všechno bez použití herního ovladače. Určeno pro děti od 7 let. Výrobce: MICROSOFT

Produkt nelze koupitjiž se nenachází v naší nabídce

499Více v e-shopu
4.000

Návod

Popis produktu

Využijte magického ovládání bez ovladačů jen s pomocí pohybového senzoru Kinect pro Xbox 360. Hra Kinect Disneyland Adventures umožní dětem, rodinám a všem fanouškům Disneyho pohádek, aby prozkoumali park Disneylandu, vyzkoušeli si jeho atrakce a komunikovali se známými postavičkami a to všechno bez použití herního ovladače.

Kinect Disneyland Adventres je vstupní branou do kouzelného světa Disneylandu

Objevte park Disneylandu
Ať už chcete jít na svou oblíbenou atrakci nebo si prohlédnout celý park, Kinect Disneyland Adventures vám to umožní. Postupujte svým vlastním tempem a prozkoumávejte Disneyho zábavní park přímo z vlastního obývacího pokoje. A to kdykoliv se vám zachce.

Prozkoumejte Neverland

Zemi Nezemi po boku samotného Petra Pana, taste svůj meč k boji s kapitánem Hookem, probojujte si cestu na ostrov Pirátů z Karibiku, nebo si vychutnejte procházku v Alenčíně říši divů.

Seznamte se s Disneyho postavičkami

Prozkoumejte Disneyland společně s vašimi přáteli či rodinou! Obejměte princeznu, Mickeyho Mouse, sbírejte jejich podpisy a přijímejte od nich úkoly. Pomáhejte si navzájem. Za pomoc jeden druhému získáte odměny.
Hra pro konzoli
Určeno pro XBOX 360 Kinect
Typ hry: Dětské
Věková kategorie: 7

Parametry produktu

Doporučený věkPro školáky, Pro všechnyUrčeno proXBOX 360
Doporučený věk7 let

Zákazníci hledají tento výrobek také jako MICROSOFT XBOX 360, MICROSOFT Disneyland Adventures, MICROSOFT Kinect.

Vytisknout stránku Poslat e-mailem Sdílet na facebooku

PřihlásitZákaznická zóna

nebo tradičněZaslat zapomenuté heslo Chci se registrovat

Do zákaznické zóny vstoupíte kliknutím
na Vaše přihlašovací jméno.

0 Kč