CZKČeskySlovensky

kompaktní fotoaparát
CANON PowerShot D30 HS, modrý

Digitální fotoaparát CANON PowerShot D30 HS určený k focení pod vodní hladinou, v modrém provedení, snímač - CMOS, rozlišení - 12,1 Mpx, optický zoom - 5x, digitální zoom - 4x, optická stabilizace obrazu, displej - LCD - 7,5cm, 461 000 bodů, podporované paměťové karty - SD, SDHC, SDXC, GPS.
Výrobce: CANON

Produkt nelze koupitjiž se nenachází v naší nabídce

8190Více v e-shopu
3.000

Návod

Popis produktu

Fotografujte pod vodou ve větších hloubkách
Užijte si vyšší výkon pod vodou do 25 m s robustním a spolehlivým fotoaparátem PowerShot D30. Ideální pro každé venkovní dobrodružství, obsahuje HS System pro skvělé snímky a GPS k sledování zážitků.

Odolný fotoaparát – pokročilý vodotěsný výkon
Tento kompaktní robustní digitální fotoaparát nabízí špičkovou vodotěsnost pro fotografování pod vodou až do 25 m. Fotoaparát PowerShot D30 je zkonstruován pro drsné podmínky, odolá pádům až z 2 m¹, nízkým teplotám do –10 °C a je plně chráněn proti prachu, takže je ideální pro nejextrémnější venkovní aktivity, od snowboardingu po potápění s přístrojem (SCUBA). Je odolný proti „dětským zásahům“ a vydrží jejich nešetrné zacházení při rodinných dobrodružstvích.


Skvělé snímky pod vodou

Pořizujte skvělé snímky v každém světle s HS System, exkluzivní kombinací vysoce citlivého 12,1MP snímače CMOS a výkonného procesoru DIGIC 4. HS System vyniká ve slabém světle, typickém pro prostředí pod vodou, zatímco režim Pod vodou a vlastní vyvážení bílé umožňují rychle zajistit přirozené barvy v hloubce, takže snáze zachytíte skutečnou atmosféru světa pod hladinou. Používejte režim Makro pod vodou pro ostré, čisté snímky mořského života zblízka.28mm objektiv s 5× optickým zoomem a inteligentní IS
Pořizujte panoramatické snímky krajiny a skvělé skupinové snímky s 28mm širokoúhlým objektivem a přibližujte se s 5× optickým zoomem. Inteligentní IS zachovává ostré a detailní fotografie a videozáznamy i při snímání za pohybu, při nastavení plného zoomu nebo za slabého osvětlení automatickým přizpůsobením optického stabilizátoru obrazu (Image Stabilizer) scéně výběrem jednoho ze 7 režimů.

Systém GPS
Systém GPS označuje místa pořízení snímků a filmů a funkce zaznamenávání souřadnic sleduje trasu cesty. K přesnému určení míst pořízení snímků a filmů a k jejich sdílení s přáteli použijte software Map Utility.


7,5cm (3,0") displej PureColor II LCD s režimem Sluneční světlo
Užijte si vynikající viditelnost v jasném slunečním světle či pod vodou s velkým displejem LCD s 460 000 body. Ke zvýšení zřetelnosti ve velmi jasných podmínkách aktivuje režim Sluneční světlo silnější podsvětlení diodami LED. Aktivní displej s dotykovým ovládáním nabízí pohodlné prohlížení snímků dokonce i v rukavicích.

Filmy v rozlišení Full HD
Použijte tlačítko „film“ k okamžitému nahrávání filmů v rozlišení Full HD (1080p) s optickým zoomem, zatímco inteligentní IS zachová stabilitu záznamu. Užijte si přehrávání ve vysoké kvalitě na televizoru s rozlišením HD přes port HDMI.


Režim Smart Auto (32 scén)

Pořizujte pohodlně skvělé fotografie nebo filmy pomocí režimu Smart Auto, který rozpozná scénu a zvolí optimální nastavení z 32 možností (21 při pořizování filmů).

Speciální režimy pro filmy
Užijte si více způsobů zachycení akce. Režim Krátký film zaznamená před každým snímkem až 4 sekundy akce a spojí klipy z daného dne do bonusového filmu v rozlišení HD. Zpomalte rychlý pohyb režimem Film s velmi pomalým pohybem.

OSTATNÍ

Snímač
1/2,3 back-illuminated CMOS

Obrazový procesor
DIGIC 4 s technologií iSAPS

Ohnisková vzdálenost 
5,0–25,0 mm (ekvivalent pro 35mm film: 28–140 mm)

Zoom Optický
5násobný

Digitální přibližně
4,0násobný (s funkcí digitálního telekonvertoru přibližně 1,5násobný nebo 2,0násobný a s funkcí Safety Zoom¹). Kombinovaný přibližně 20násobný

Světelnost 
f/3,9 až f/4,8

Citlivost ISO 
AUTO, 100, 200, 400, 800, 1 600, 3 200

Rychlost závěrky
1 až 1/1 600 s (výrobní nastavení)
15 až 1/1 600 s (celkový rozsah, závisí na režimu fotografování)

Zoom při přehrávání 
Přibližně 2–10násobný

Displej 
Displej PureColor II LCD (TFT) s úhlopříčkou 7,5 cm (3,0"). Přibližně 461 000 bodů

Baterie 
Dobíjecí lithium-iontová baterie NB-6LH (baterie i nabíječka jsou součástí dodávky)

Životnost baterie 
Přibližně 300 snímků (měřeno s vypnutými funkcemi systému GPS)
Přibližně 300 min přehrávání
Více než 48 hodin při použití pouze nástroje pro zaznamenávání souřadnic GPS

Parametry produktu

BarvaMODRÁRozlišení fotoaparátu12.1 Mpix
Optický zoom5 xStabilizace obrazuOPTICKÁ
Světelnost3,9 - 4,8Typ objektivuPEVNÝ
GPSANOHledáčekNE
Druh hledáčkuNEMÁTyp baterieLI-ION
Typ paměťové kartySD, SDHC, SDXCVelikost displeje3 palce
Výklopný displejNETyp snímačeCMOS
Velikost snímače1/2,3"Výška68 mm
Šířka109.4 mmHloubka27.5 mm
Hmotnost218 gBarevný odstínMODRÁ
Rozlišení videaFULL HD

Zákazníci hledají tento výrobek také jako CANON D30.

Vytisknout stránku Poslat e-mailem Sdílet na facebooku

PřihlásitZákaznická zóna

nebo tradičněZaslat zapomenuté heslo Chci se registrovat

Do zákaznické zóny vstoupíte kliknutím
na Vaše přihlašovací jméno.

0 Kč