CZKČeskySlovensky

drtič odpadu
EcoMaster Plus ECONOMY PLUS

Doprava zdarma

Drtič kuch. odpadu EcoMaster ECONOMY PLUS je vhodný do menších domácností, každý člen rodiny jistě ocení méně časté vynášení koše. Je určen pro menší domácnosti nebo v místech, kde je nestandardní a velmi omezený prostor pro montáž. Všechny jeho drtící komponenty jsou již z nerezové oceli. Výrobce: EcoMaster Plus

Cena5 496 Kč

U dodavatele, již od 31.5 u Vás

5496Více v e-shopu
4.501

Porovnat produktNávod

Pečlivě vybrané příslušenství

Všechno přílušenství k ECONOMY PLUS

Popis produktu

Přednosti nové modelové řady:
- Jedinečnost těchto drtičů spočívá v již zabudovaném mikrospínači s pneu-mechanikou přímo ve spodní části drtičů (není tedy nutná přídavná spínací jednotka. Stačí napojit hadičku přímo do spodní části drtiče a osadit tlačítko do desky stolu, kuch.linky či přímo do dřezu).
- Jednotlivé komponenty, ze kterých jsou drtiče složeny, se vyznačují vysoce kvalitním technickým a dílenským zpracováním.
- Lopatky jsou nyní u všech modelů zesílené – robustní odlitky (plechové zrušeny).
- RFI odrušovací filtr je již samostatný, není zabudován do spodního víčka.
- Drtiče EcoMaster Plus se také vyznačují velmi tichým chodem při účinných vysokých otáčkách, díky nimž je kuchyňský odpad podrcen velice rychle.
- Celá vnitřní část drtící komory má speciální antibakteriální úpravu, která tak zabraňuje šíření bakterií a zápachu.
- Modely STANDARD a HEAVY DUTY mají nyní silnější motory a vyšší výkony ¾ HP (550W).
- Drtiče mají nový – elegantnější design a jsou opatřeny novými polepy. Štítky jsou v českém jazyce.

Drtič kuchyňského odpadu EcoMaster ECONOMY PLUS
Je určen pro menší domácnosti nebo v místech, kde je nestandardní a velmi omezený prostor pro montáž. Všechny jeho drtící komponenty jsou již z nerezové oceli. Odhlučnění je provedeno překrytím motoru.
Součástí je také odpadní koleno se vstupem pro případné napojení přepadu dřezu a vylepšená zátka pro napouštění dřezu z kvalitní nerezové oceli s těsněním vč. plastového podélného úchytu.
Povrchová úprava hrdla - broušený matný nerez.

Součásti dodávky: Montážní návod

Výkon: 1/2 HP (375 W)
Proud: 1,7 A
Otáčky: 2600 ot / min
Krouticí moment: 1,5 Nm
Otvor dřezu: ø 9cm (3,5")
Objem komory: 1,48 l
Hmotnost: 4,4 kg
Odhlučnění: celkově motor - krytem
Drtící segmenty: nerezová ocel, zesílené lopatky
Drtící prstenec: 36 obloukových otvorů a výstupky

PRO SPRÁVNÉ OVLÁDÁNÍ JE ZAPOTŘEBÍ TOKOUPIT Komplet Pneu-tlačítko vč. hadičky, KTERÉ NALEZNETE V ZÁLOŽCE PŘÍSLUŠENSTVÍ.

Ochrana tepelnou pojistkou: při přetížení nebo zaseknutí drtiče přeruší napájení motoru; po odstranění závady jde opět drtič spustit (zamáčknutím pojistky)

Malý, tvrdě pracující pomocník, který se stará o likvidaci vzniklých odpadů. Jeho majitelé nemusí tak často vynášet koš.

Moderní a praktický přístroj, který Vás zbaví veškerého kuchyňského odpadu organického původu.

Drtič odpadu ušetří Vaše peníze i Váš čas a udržuje odpadní potrubí v čistotě.

Zbytky, slupky, odřezky, kosti. Odpad, který vzniká při přípravě jídel a zbytky, které zůstanou po jídle na talíři tvoří zhruba polovinu všech odpadů, které domácnost produkuje. Navíc jsou tyto zbytky organického původu a nedají se v koši dlouho skladovat, protože se rychle kazí, hnijí a plesniví. Každodenní vynášení koše je pak námětem nejednoho rodinného konfliktu, protože k popelnicím se dobrovolně nikomu nechce.

Celou nepříjemnost přitom elegantně řeší drtič odpadu, který lze instalovat do nové i starší kuchyně. Obsluha je velmi jednoduchá a jeho pořízení je dobrou a nenákladnou investicí do Vašeho pohodlí. Váš odpadkový koš zůstane čistý a o polovinu méně zaplněný, stejně jako popelnice. Zbytky při přípravě jídla Vám už nebudou zabírat tolik potřebné místo na pracovní ploše.

Drtič kuchyňského odpadu se upíná přímo svým hrdlem na výtokový otvor dřezu. Veškeré potravinové odpady a zbytky se jednoduše vhodí do dřezu a průběžně se shrnují přímo do komory drtiče, kde se likvidují drcením. Drtič rozdrtí a rozmělní potravinový odpad na malé částečky. Takto zpracovaný odpad vychází společně s vodou z drtící komory odpadovou trubkou, která je napojena na stávající kanalizační řád. Drtič zcela nahradí původní klasický sifón a převezme za něj i veškeré jeho funkce. Spouštíme jej pouze v případě, že si přejeme drtit. Pokud je drtič vypnutý, neodebírá žádnou el. energii. V této klidové poloze drtič nemění funkčnost dřezu, můžeme dále provádět to, na co jsme byli zvyklí - umývat nádobí, napouštět dřez vodou, vylévat do dřezu vodu, odkládat do něj použité nádobí atd. K žádným těmto úkonům není potřeba drtič zapínat.

Nenápadný kamarád, schovaný ve skříňce pod dřezem, namontovaný místo sifonu odpadu dřezu. Stále hladově čeká, kdy ho zase nakrmíte.
V procesu drcení se uvolňuje voda, jež je v odpadu obsažená. Protože voda představuje až 85% objemu potravinového odpadu, drtič odpadu snižuje celkové množství odpadu, který z domácnosti odchází. Nepatrné částečky potravinového odpadu jsou posléze snadněji zpracovatelné v rozkladných biologických procesech v úpravnách vod, septikových nádržích nebo v přírodě. Používání drtiče pozitivně ovlivňuje životní prostředí. Na miniaturní částečky rozdrcený odpad se v čistírnách odpadních vod daleko lépe rozkládá, výrazně se také snižuje výskyt hlodavců v kanalizacích, protože tato forma nadrcených odpadků je pro hlodavce nepoživatelná.

Parametry produktu

Drtiče odpaduMalá rodinaVýkon375 W
Otáčky2600 ot/minPro otvor dřezu3 1/2"
Objem1.48 lPojistkaANO
Výška365 mmHmotnost4.4 kg

Hodnocení zákazníky

 • 4/5


  Hodnotil 1 zákazník
 • Zákazník04.02.2015

  Pro:
  Dobrá zkušenost s podobným výrobkem stejné značky;

  Proti:
  Nic, co by stálo za řeč;

  Shrnutí:
  Dobře zvolený nákup v tomto obchodě;

nahoru

Vaše dotazy

Položte dotaz našemu prodejci
Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Jsme jedineční!

 • Rychlé a kvalitní dodání

  Nabízíme osvědčené přepravce, jejichž kvalitu dlouhodobě monitorujeme. Snažíme se, aby Vaše zásilky byly v těch nejlepších rukou.

 • Co nabízíme, to také známe!

  Náš tým je složen z opravdových odborníků, kteří své práci rozumějí. Každá naše kategorie má své specialisty, kteří pro Vás vybírají nejlepší produkty.

 • Výdejní místa a ochotní prodejci

  Jako jeden z mále eshopů provozujeme síť vlastních výdejních míst, kde si můžete svou objednávku vyzvednout.

 • Náš zákazník - náš pán!

  Věříme, že se nám nabídka kvalitních produktů a poskytování pečlivě vybraných služeb ve spokojenosti zákazníků vrátí.

 • 96 % zákazníků nás doporučuje

  Díky Vám jsme se stali vítězem ankety ShopRoku - nejoblíbenějším e-shopem v ČR a Štikou českého byznysu.

Vytisknout stránku Poslat e-mailem Sdílet na facebooku

PřihlásitZákaznická zóna

nebo tradičněZaslat zapomenuté heslo Chci se registrovat

Do zákaznické zóny vstoupíte kliknutím
na Vaše přihlašovací jméno.

0 Kč