CZKČeskySlovensky

pračka s předním plněním
BOSCH WAE 24367 BY Maxx 7 VarioPerfect

Pračka s předním plněním BOSCH WAE 24367 BY Maxx 7 VarioPerfect nabízí kapacitu až na 7 kg prádla, 1200 ot./min., funkce pro dodatečné snížení spotřeby energie nebo urychlení praní, několikanásobnou ochranu proti škodám způsobenými vodou, odložený start, dětskou pojistku, velký plnící otvor nebo extra úspornou energetickou třídu A+++. Výrobce: BOSCH

Produkt nelze koupitjiž se nenachází v naší nabídce

12990Více v e-shopu
4.907

Návod

Popis produktu

Spotřebič s certifikací A+++Jedno praní stojí ± 3,97 Kč za vodu a 3,62 Kč za energie.Jak počítáme?
Cena vody 81,04 Kč / m3, cena energie 4,83 Kč / kWh Vycházíme z průměrných cen za energie v České republice. Uvedené ceny se mohou dle regionů lišit, snažíme se však o co nejvěrohodnější údaj. Kalkulace je pak provedena dle konkrétních parametrů produktu, u kterého je výpočet orientační energetické náročnosti zobrazen.

Třída spotřeby energie A+++
Nejvíce úsporné praní. Technický pokrok v oblasti domácích spotřebičů vede k neustále optimalizaci spotřeby vody i energie. Nejúspornější spotřebiče jsou označeny třídou spotřeby A+++. Nejedná se jen o marketingový trik! Nejúspornější myčky a pračky dosahují o 30% nižší spotřeby než spotřebiče ve třídě A, u chladniček je to dokonce až 60%.

Několikanásobná ochrana
Automatické pračky Bosch jsou vybaveny systémem několikanásobné ochrany před škodami způsobenými vodou, který tvoří kombinace technicky několika náročných opatření: přívodní hadice testovaná na sedminásobek provozního tlaku, ochrana před přetečením, která zabraňuje jakémukoliv nekontrolovanému zvýšení vodní hladiny, absolutně bezpečný rozvod vody uvnitř spotřebiče, elektrické uzamčení okénka, které vylučuje jeho otevření během celého pracího programu. Za předpokladu, že je spotřebič bezchybně připojen, zaručuje tento systém spolehlivou ochranu před škodami způsobenými vodou.

ActiveWater™
Dvojstupňová množstevní automatika optimalizuje spotřebu vody a energie.

3D-Aqua-Spar
3D-AquaSpar systém nabízí hned třikrát optimalizovaný proces: za prvé přizpůsobuje pohyb bubnu a účinek odstřeďování přesně Vašemu prádlu. Za druhé se prádlo díky askádovému namáčení provlhčí ještě rychleji. A za třetí přizpívá „plnoprůtokový“ buben s děravou zadní stěnou a manžetou ke stálému a intenzivnímu provlhčování prádla.

množstevní automatika
Elektronický programový systém trvale kontroluje postup praní a individuálně jej obměňuje podle druhu a množství prádla v pračce. Velikosti náplně pračky se přizpůsobí spotřeba vody a energie, a tím perete velice hospodárně i malé množství prádla.

rozpoznání pěny
Automatické rozpoznání pěny se postará vždy o to, aby prádlo bylo dokonale vymáchané a tím také šetrné k citlivé pokožce. Pokud dojde např. při předávkování pracího prostředku ke zvýšenému tvoření pěny, senzory tento stav automaticky rozpoznají a zredukují pohyby bubnu a přidají dodatečný cyklus máchání.

VarioPerfect™
Ušetří 65% času (SpeedPerfect) nebo 50% energie (EcoPerfect) – volitelná programová funkce.

EcoPerfect
Aktivujte speciální funkci EcoPerfect a ušetříte náklady na energii. Funkce EcoPerfect je kombinovatelná se všemi standardními programy s výjimkou extra rychlého 15´a vlny. Touto cestou šetříte energii a životní prostředí a užíváte si dokonale vypraného prádla.

SpeedPerfect
Na základě zvoleného programu můžete díky speciální funkci SpeedPerfect zredukovat dobu praní až o 60 %. Zvolte SpeedPerfect k libovolnému standardnímu programu – vyjma extra rychlého 15´a vlny – a vyperte např. 5 kg prádla za pouhých 60 minut. A to bez kompromisů – vždy dokonale vyprané prádlo ve třídě účinnosti praní A za poloviční čas.

extra krátký 15´
Za pouhých 15 min vyperete až 2 kg lehce špinavého prádla – plnohodnotný program – hlavní praní, máchání a odstřeďování.

vlna/ruční praní
Části oděvů z vlny nebo jiných choulostivých materiálů jsou u nových praček Maxx „v těch nejlepších rukou“. Obzvláště šetrný program vlna-ruční praní běží pouze rychlostí 27 otáček za minutu (běžně: 50 otáček/min) a využívá jen mírných pohybů pracího bubnu s vhodnými přestávkami. A aby si vlněné prádlo uchovalo svůj pěkný tvar, následuje na konci programu šetrné odstřeďování na vlnu. Ušetříte si tak v budoucnu ruční praní.

hedvábí
Choulostivé textilní materiály můžete bez obav svěřit speciálnímu programu na praní hedvábí.

tlačítka TouchControl
Příjemné ovládání elektronického panelu.

------------------------------------

Spotřeba:
kapacita: 7 kg
třída spotřeby energie: A+++
Spotřeba energie: 165 kWh/rok, na základě 220 standardních pracích cyklů s programy bavlna 60°C a 40°C s celou a poloviční náplní a spotřeba v režimech s nízkou spotřebou energie. Skutečná spotřeba energie bude záviset na tom, jak je spotřebič používán.
spotřeba energie bavlna 60°C při plné náplni: 0.75 kWh, při poloviční náplni: 0.73 kWh, spotřeba energie bavlna 40°C při poloviční náplni: 0.63 kWh
vážená spotřeba energie ve vypnutém stavu a v režimu ponechání v zapnutém stavu: 0.2 W / 1.9 W
vážená spotřeba vody: 10686 litrů/rok
třída účinnosti praní: A
třída účinnosti odstřeďování: B
max.počet otáček: 1200 ot./min; zbytková vlhkost: 59 %
standardní programy, na které se vztahují informace uvedené na štítku a v informačním listu bavlna 60°C + funkce EcoPerfect, bavlna 40°C + funkce EcoPerfect, jsou vhodné pro praní běžně znečištěného bavlněného prádla a jedná se o nejúčinnější programy z hlediska kombinované spotřeby energie a vody.
trvání standardního programu bavlna 60°C: 215 min při plné náplni, 210 min při poloviční náplni, trvání standardního programu bavlna 40°C: 185 min při poloviční náplni
hlučnost praní v dB (A) re 1 pW: 59
hlučnost odstředění v dB (A) re 1 pW: 76
možnost podstavit pod pracovní desku

Programy:
speciální programy: Sportswear, extra krátký 15´, vlna/ruční praní, jemné/hedvábí

Speciální funkce a nastavení:
VarioPerfect:EcoPerfect sníží spotřebu energie až o 30%, SpeedPerfect zkrátí dobu praní až o 60%

Komfort a bezpečnost:
objem bubnu: 55 l
několikanásobná ochrana proti škodám způsobeným vodou
LED medium displej s ukazateli: průběhu programu, zbytkový čas a nastavení konce praní až o 24 hod.
plně elektronické ovládání všech standardních a speciálních programů vč. teploty jedním otočným voličem
TouchControl tlačítka: start/pauza s re-load funkcí (možností doplnění prádla), snadné žehlení, voda plus, EcoPerfect, SpeedPerfect, redukce počtu otáček/stop máchání
3D-Aqua-Spar systém
množstevní automatika
rozpoznání pěny
kontrola nevyváženosti
signál na konci programu
mechanická dětská pojistka proti otevření dvířek
nástavec na tekutý prací prostředek
30 cm plnící otvor, s úhlem otevírání 180°
kovový zámek
elektromagnetický zámek

Technické informace:
rozměry (VxŠxH): 84.8 x 60 x 59 cm
hmotnost: 70 kg
barva: bílá

Parametry produktu

Velikost domácnostiJsme dva, Malá rodinaBarvaBÍLÁ
Energetická třídaA+++Náplň praní7 kg
Maximální otáčky1200 ot/minSpotřeba energie0.75 kWh
Spotřeba vody49 lDisplejANO
Počet programů15Parní praníNE
Odložený startANODětská pojistkaANO
AquastopNEOchrana proti přetečeníANO
Hlučnost praní59 dBHlučnost odstřeďování76 dB
Barevný odstínBÍLÁHloubka590 mm
Šířka600 mmVýška848 mm

Zákazníci hledají tento výrobek také jako BOSCH WAE24367BY, BOSCH WAE 24367BY, BOSCH WAE24367 BY.

Hodnocení zákazníky

 • 5/5


  Hodnotilo 7 zákazníků
 • Zákazník11.09.2014

  Pro:
  jednoduché ovládání, možnost zkrácení prakticky všech programů pomocí tlačítka speed, krátký program.Mám několik jiných výborných spotřebičů Bosch, opět jsem se nezklamala.;

  Shrnutí:
  spokojenost;

 • Zákazník18.08.2014

  Shrnutí:
  Pračka koupena v kombinaci se sušičkou a jsme naprosto spokojení. Předchozí pračka Bosch nám sloužila 15 let bez jediné poruchy a pokračuje dále v jiné domácnosti. Vyměnili jsme jen kvůli sušičce. Značku Bosch beru v praní jako jistotu.;

 • Zákazník21.05.2014

  Pro:
  JEDNODUCHÁ DOBŘE PERE MNOHO PROGRAMU;

  Shrnutí:
  MÁM UŽ TŘETÍ PRAČKU BOSCH VŽDY SPOKOJEN;

 • Zákazník19.05.2014

  Pro:
  PERE SKVĚLE JEDNODUCHÁ VÝBORNÝ PROGRAM SPED PERFEKT 1 HODINA JE TO NAŠE TŘETÍ PRACKA BOSCH SPOKOJENOST;

Další hodnocení

Vytisknout stránku Poslat e-mailem Sdílet na facebooku

PřihlásitZákaznická zóna

nebo tradičněZaslat zapomenuté heslo Chci se registrovat

Do zákaznické zóny vstoupíte kliknutím
na Vaše přihlašovací jméno.

0 Kč