EURČeskySlovensky


BAUMATIC BE600GL-EU

Digestoř komínová BAUMATIC BE600GL v nerezovém provedení v kombinaci se sklem zaujme maximálním výkonem odsávání do 750 m3/h, třemi rychlostmi a halogenovým osvětlením. Výrobce: BAUMATIC

Produkt nelze koupitjiž se nenachází v naší nabídce

4490Více v e-shopu
5.0012

Popis produktu

Vystaveno na prodejně

Zcela nové zboží ve 100% technickém a funkčním stavu, s plnou zárukou, jež bylo rozbaleno za účelem předvedení (bez uvedení do chodu) či byl jeho obal mírně poškozen.
Pro přepravu může být produkt z důvodu větší bezpečnosti opatřen novým vhodným obalovým materiálem proti mechanickému poškození.

Mechanické poškození

Zcela nové zboží ve 100% technickém a funkčním stavu, s plnou zárukou pokud není ve specifikaci poškození uvedeno jinak. Prověřeno a zkontrolováno naším odborným zaměstnancem. Výrobek bez originálního obalu (pro přepravu bude opatřen novým vhodným obalovým materiálem proti mechanickému poškození).

POPIS POŠKOZENÍ:
! PROMÁČKLÝ PLECH KOMÍNU (viz další vyobrazení).
SPOTŘEBIČ JE VE 100% TECHNICKÉM STAVU.
CHYBÍ ORIGINÁLNÍ OBAL, Z DŮVODU BEZPEČNOSTI PŘI PŘEPRAVĚ BUDE OPATŘEN NOVÝM OBALOVÝM MATERIÁLEM.
DIGESTOŘ JE VYSTAVENA NA NAŠÍ PRODEJNĚ VRBENSKÁ 197/23 V ČESKÝCH BUDĚJOVICÍCH S MOŽNOSTÍ VLASTNÍHO ODVOZU.

Odsavač par musíte instalovat do určité bezpečnostní vzdálenosti nad varnou desku nacházející se pod odsavačem. Při nedodržení této podmínky může dojít k poškození odsavače a k nesprávné funkci odsávání. Pro elektrické i plynové varné desky je Výkon odsavače par závisí na velikosti místnosti, kde je umístěn. Při určování objemu (podlahová plocha krát výška místnosti) se doporučuje neodečítat objem nábytku a předmětů, které se v místnosti nacházejí. Tato hodnota slouží jako bezpečnostní parametr a představuje rezervu. Ze zkušeností víme, že dostačující je šestinásobná hodinová výměna vzduchu a maximální, při které nevzniká průvan, je dvanáctinásobná hodinová výměna vzduchu. Výkon odsavače par se jednoduše vypočítá jako součin objemu místnosti a koeficientu výměny vzduchu.
Příklad: místnost má rozměry 4 x 3 m, výška 2,6 m
minimální výkon = 4 x 3 x 2,6 x 6 = 187,2 m3
maximální výkon = 4 x 3 x 2,6 x 12 = 374,4 m3

Odsavač par zapínejte 5 minut před vlastním vařením, aby se v místnosti vyrovnaly tlaky vzduchu a odsavač tak mohl plnit svou funkci a vypínejte 10 až 15 minut po skončení vaření aby se vzduch v místnosti dostatečně vyčistil. Volte raději odsavač s vyšším výkonem, protože při provozu může pracovat na nižší rychlost a tím omezíte hlučnost ventilátoru. To platí především pro recirkulaci (provoz s pachovým filtrem), kdy dochází ke snížení výkonu odsavače průchodem vzduchu přes filtr.
Pro správnou funkci odsávání se doporučuje do místnosti přivádět sekundární vzduch, aby vzniklo rovnoměrné proudění vzduchu a nedocházelo k úbytku vzduchu v místnosti. To je možné zajistit například ventilací okna.
doporučená minimální vzdálenost odsavače od desky 65 cm. Pokyny pro správnou instalaci naleznete v návodu.

Provoz s cirkulací vzduchuPokud není ze stavebních důvodů možný provoz s odvětráním, můžete takřka všechny odsavače par použít v provozu s cirkulací vzduchu. I při tomto druhu provozu je vzduch čištěn tukovým filtrem. Před navrácením tohoto vzduchu zpět do místnosti navíc odstraňuje aktivní uhlíkový filtr pachové částečky v něm obsažené. Výhody: jednoduchá instalace a žádné tepelné ztráty v zimním ani letním období. Nevýhody: výměna uhlíkového filtru (1x ročně) = dodatečné finanční náklady, vyšší hlučnost, nižší výkon odsavače.

Provoz s odvětránímPři provozu s odvětráním je vzduch čištěný kovovým tukovým filtrem odváděn do volného prostoru. Vznikající podtlak v místnosti umožňuje proudění čerstvého vzduchu otevřenými okny a sousedícími místnostmi zpět do místnosti s odsavačem par. Výhody: efektivnější čištění vzduchu. Nevýhody: tepelné ztráty v zimním období a náročnější instalace

----------------------------------------

Detaily produktu:
60 cm skleněný komínový odsavač par
Elektronické tlačítkové ovládání
3 rychlostiPerimetrické odsávání
1 kovový tukový filtr
2 halogenová světla
Maximální výkon: 750 m3/hod
Odtah nebo recirkulace
Ø odtahu 150 mm
Hlučnost (dB): 58/60/62
Standardní příslušenství: zpětná klapka

Možnost doplňků: filtr pro recirkulaci (1 x pár S1)

Barva: nerez, sklo

Rozměry (v x š x h): 600-980 x 600 x 405 mm

Zákazníci hledají tento výrobek také jako BAUMATIC BE 600 GL, BAUMATIC BE600 GL, BAUMATIC BE 600GL.

Hodnocení zákazníky

 • 5/5


  Hodnotilo 12 zákazníků
 • Zákazník06.01.2013

  Pro:
  Hezký vzhled, splňuje požadavky, snadná montáž.;

 • Zákazník22.07.2012

  Pro:
  pouzivame na uhlikove filtry, ktere jsme meli moznost dokoupit a zatim spokojenost.;

 • Zákazník22.07.2012

  Shrnutí:
  normalni digestor za ty peniz jsem nic vic ci min necekal vse ok;

 • Zákazník22.07.2012

  Shrnutí:
  odsavac pouzivame na pomerne velkou kuchyn a presto nam postaci jen nizsi stupen a tim i snizujeme hlucnost - kvalitka;

Další hodnocení

Vytisknout stránku Poslat e-mailem Sdílet na facebooku

PřihlásitZákaznická zóna

nebo tradičněZaslat zapomenuté heslo Chci se registrovat

Do zákaznické zóny vstoupíte kliknutím
na Vaše přihlašovací jméno.

0,00 €