CZKČeskySlovensky

pračka úzká
CANDY GO4 1274 L Grand´O

Pračka úzká s hloubkou 40cm Candy GO4 1274 D Grand´O a energetickou třídou A+ je vybavena rychlým programem, programem na vlnu certifikace Woolmark, technologií Fuzzy Logic, KG Detektorem a systémem Mix & Wash. Konečný výsledek je mimořádně atraktivní a nabízí zároveň výjimečný komfort použití a kvalitu praní. Výrobce: CANDY

Produkt nelze koupitjiž se nenachází v naší nabídce

17990Více v e-shopu
4.8025

Návod

Popis produktu

Spotřebič s certifikací A+Jedno praní stojí ± 4,46 Kč za vodu a 5,75 Kč za energie.Jak počítáme?
Cena vody 81,04 Kč / m3, cena energie 4,83 Kč / kWh Vycházíme z průměrných cen za energie v České republice. Uvedené ceny se mohou dle regionů lišit, snažíme se však o co nejvěrohodnější údaj. Kalkulace je pak provedena dle konkrétních parametrů produktu, u kterého je výpočet orientační energetické náročnosti zobrazen.

Stejné vnější rozměry, ale ještě více uživatelského komfortu. Nová Candy GrandÓ zaručuje komfort a jednoduché použití díky novému designu, který poskytuje bezkonkurenčně ergonomickou a snadnou obsluhu. Konečný výsledek je mimořádně atraktivní a nabízí zároveň výjimečný komfort použití a kvalitu praní. A když si uvědomíte, že takového výsledku je dosaženo při stejných vnějších rozměrech, jaké mají tradiční pračky, zjistíte, o jak významný vývojový krok jde. Roky studia a testování na různých evropských trzích byly investovány do uspokojování potřeb současných uživatelů - hledáním praktických výsledků, jaké mají poskytovat domácí spotřebiče, jako jsou kupříkladu pračky.

Dvířka bubnu velká jako dům. GrandÓ způsobuje revoluci v plnění a vyjímání prádla díky dvířkům bubnu, která jsou jak velká - 350 mm užitečného prostoru při otevření - tak i velmi vysoko. Mají tak lepší ergonomické vlastnosti. Výsledky jsou jasné: nemusíte se ohýbat a dokonce i velké neskladné kusy prádla se konečně dostanou do bubnu bez námahy. Širokým oknem dvířek bubnu pračky můžete vidět, jak se prádlo pere v jednotlivých fází pracího cyklu. Ještě lépe se tak přesvědčíte o výjimečných pracích výkonech, máchání a odstřeďování nové pračky Candy GrandÓ. Velká, robustní dvířka (35 cm v průměru) s tvrzeným sklem a dvěma zesílenými závěsy se otevírají v plných 180° tak, aby bylo možné prádlo pohodlněji vkládat do pračky (zejména objemné kusy). Dvířka jsou daleko výše než u normálních praček, mají zvednutou přesazenou rukojeť 65 cm nad úrovní podlahy, takže se již nemusíte při práci s prádlem shýbat.

Linie Candy GrandÓ navržená ve Studio Idea se setkala se všeobecným ohlasem ve spotřebitelských testech prováděných v různých evropských zemích, ve kterých jsou její novátorský styl, pohodlné plnění a snadná obsluha vysoce oceňovány. Pro Candy je to ale stále málo, musí nabízet to nejlepší. A to nejlepší je právě řada GrandÓ, se svou skvělou kvalitou praní a účinností získala třídu A+, neboli tu nejlepší.

Elektronické ovládání. Během různých pracích cyklů kontrolují elektronické obvody GrandÓ provozní funkce několik tisíckrát za sekundu. Jsou zároveň mechanicky chráněny před různými rázy či kontaktem s vodou tak, aby nedošlo k závadám.

Bezpečnost komponentů. Každá pračka GrandÓ nabízí nejmodernější bezpečnostní prvky, kterými chrání motor proti přehřátí nebo elektrické součásti před přetížením.

Elektronické senzory. GrandÓ je vybavena řadou senzorů, které nepřetržitě monitorují hladinu vody, aby v případě poruchy nedošlo k přetečení. Senzory také kontrolují příliš vysoké množství pěny a zabraňují otevření dvířek, pokud se buben stále otáčí. Pračky GrandÓ jsou testovány INDIVIDUÁLNĚ tak, aby zaručovaly vysoký
standard kvality. Kvality CANDY.

Variabilní ovládání náplně prádla. Na začátku každého pracího cyklu speciální senzory automaticky detekují, jaký objem prádla je v bubnu a nastaví množství vody a výkon potřebný pro optimální vyprání bez zbytečných ztrát.

Robustní a tichá. Nová zesílená žebrová mechanická konstrukce je navržena pro maximální tuhost a odolnost, aby byly zcela potlačeny nepříjemné vibrace. Volba NOČNÍ PROVOZ kombinuje mimořádně tichý chod motoru se speciálními tichými sekvencemi praní a vypouštění.

Stabilní a nastavitelná. GrandÓ nikdy neztrácí rovnováhu díky pomoci speciálnímu systému senzorů a pneumatických tlumičů. Čtyři nožičky z oceli a pryže, na kterých pračka spočívá, jsou výškově nastavitelné, pro snadnou a bezpečnou instalaci pod 84 cm vysokou pracovní desku v případě potřeby.

Neúnavný motor Nový motor, pohánějící GrandÓ, je navržen pro maximální životnost spolu se špičkovou účinností a spolehlivostí. Speciální TŘÍFÁZOVÉ provedení kombinuje tichý provoz s dlouhou životností. Laboratorní testy prokazují, že provozní charakteristiky GrandÓ zůstávají neměnné i po dlouhé době. Praní se sprchováním prádla. Maximální účinnost praní je vždy zaručena jemným sprchováním vodou, která rozpouští prací prášek a proniká hluboko do vláken.

Fuzzy Logic - ELEKTRONIKA NOVÉ GENERACEPračka Proxima Top je vybavená elektronikou nové generace, která byla vyvinuta pro zjednodušení používání praček a pro dosažení lepších výsledků energetické spotřeby s perfektními výsledky praní.

Mix & wash systémNové pračky Candy Activa rozpoznáte na první pohled! Patentovaná funkce Mix&Wash, kterou jsou vybaveny všechny pračky Candy, označuje program, který umožňuje vyprat dohromady tkaniny různých barev. A okamžitě víte, že prádlo bude dokonale vyprané.

Woolmark: Ochrana vlněného prádlaPračky Candy, díky zvláštnímu cyklu, schválenému a certifikovanému laboratořemi WOOLMARK, zaručují důkladné praní při plném respektování vlastností vlny.

AquaplusDíky většímu množství vody je prádlo vypráno velmi šetrně Nové pračky Candy Activa napouštějí během některých fází praní do bubnu větší množství vody, tím je sníženo odírání vláken a Vaše prádlovypadá déle jako nové. Také nový způsob máchání, které může probíhat až v 5cyklech, spolu se specifickým systémem odstřeďování umožňuje dokonalé odstranění pracího prášku, hlavně fosfátů, které jsou hlavní příčinou podráždění pokožky. Funkce Aquaplus obdržela certifikát od Národního institutu Biolab (centrum biologických výzkumů a analýz) ve spolupráci s nadací "Astma & Allergie Foundation". Tento program je určen zejména pro praní dětského a spodního prádla.

Nový systém vany - SilitechKvalitní a výkonný motor s elektronickým řízením umožňuje nerezovému bubnu, který je vybaven oblými lopatkami, dosáhnout účinného a šetrného praní. Nezničitelná vana z materiálu Silitech a zavěšení vybavená teleskopickými tlumiči vibrací maximálně snižují hlučnost a vibrace během praní a odstřeďování. Laboratoře Candy provedly sérii testů cyklů praní, která se rovnala používání pračky po dobu delší než deset let a to při plné náplni a při maximálních otáčkách. Při těchto testech byla potvrzena výborná kvalita a spolehlivost systému vany.

Nerezový bubenDíky použití iontů stříbra (Ag+) v průběhu procesu lisování lopatek bubnu, zabraňují nové Candy Activa případnému růstu bakterií i v případě, že prádlo v bubnu zůstane i po ukončení pracího cyklu.

--------------------------------------

Detaily produktu:
• Energetická třída : A+
• Náplň prádla praní (kg) : 7
• KG Detektor : ano
• Plynulé nastavení otáček (ot./min) : 0-1200• Display : Multifunkční LCD display
• Odložený start (hod) : 1-23
• Třída účinnosti praní : A
• Spotřeba el.energie (kWh) : 1,19
• Třída účinnosti odstřeďování : B
• Spotřeba vody (l) : 55
• Poznámky : 7 kg ve 40 cm

• elektronický obousměrný programátor
• technologie Fuzzy Logic
• teleskopické tlumiče
• antibakteriální lopatky bubnu s ionty stříbra (Ag+)
• ochrana proti přetečení• čidlo kontroly množství pěny
• automatické řízení odstřeďování a vyvážení

• ukazatel max. množství vloženého prádla a pracího prostředku (při volbě programu se na displeji zobrazí max. množství vloženého prádla pro zvolený cyklus a doporučené množství pracího prostředku)
• systém Mix & Wash
• Sensor Activa System (SAS)
• program na vlnu - certifikace Woolmark
• program Ruční praní
• rychloprogram 14, 30, 44 minut
• tlačítko Aquaplus - pro citlivou pokožku
• tlačítko Snadné žehlení - systém proti zmačkání
• tlačítko Předpírka
• tlačítko nastavení teploty
• nezávislé nastavení otáček odstřeďování

• průměr dvířek 35 cm
• úhel otvírání dvířek 180°
• materiál vany - Silitech
• materiál bubnu - nerez
• hlučnost praní/odstřeďování 57/74 dB(A)
• Rozměry v x š x h (cm) : 85 x 60 x 40

Parametry produktu

Velikost domácnostiJsme dva, Malá rodinaBarvaBÍLÁ
Energetická třídaA+Náplň praní7 kg
Maximální otáčky1200 ot/minSpotřeba energie1.19 kWh
Spotřeba vody55 lDisplejANO
Počet programů18Odložený startANO
Dětská pojistkaNEAquastopNE
Ochrana proti přetečeníANOHlučnost praní57 dB
Hlučnost odstřeďování74 dBBarevný odstínBÍLÁ
Hloubka 400 mmŠířka600 mm
Výška850 mm

Zákazníci hledají tento výrobek také jako CANDY GO41274L, CANDY GO4 1274L, CANDY GO41274 L.

Hodnocení zákazníky

 • 5/5


  Hodnotilo 25 zákazníků
 • Zákazník31.12.2013

  Pro:
  Pračku jsem si vybrala pro její vzhled a funkčnost.Jsem s ní naprosto spokojená,je tichá a žádné zvuky nevydává,se značkou candy jsem spokojená,mám od této značky spousta dalších spotřebičů.;

  Proti:
  Vůbec nic;

  Shrnutí:
  Spokojenost a nadšení,doporučuji;

 • Zákazník24.05.2013

  Pro:
  Malá pračka a přitom pojme dostatečné množství prádla. je klidná a neskáče. Jsem spokojená;

 • Zákazník24.05.2013

  Pro:
  je malá a přitom pojme dostatečné množství prádla. Nakoupila jsem docela levně.;

  Shrnutí:
  vybrala jsem si ji, protože pojme dosta prádla, má vysoké otáčky a má úsporu energií. Zatím pračka šlape jako hodinky takže spokojenost. Doporučuji i ostatním. Doufám, že příští nákup pračky bude za dlouho, protože to byla fuška najít v takovém výběru tu správnou.;

 • Zákazník22.03.2013

  Pro:
  V minulych recenz. vše dukladně popsano,neni co dodat,vyborna machine .;

  Shrnutí:
  poměr cena kvalita-super!;

Další hodnocení

Vytisknout stránku Poslat e-mailem Sdílet na facebooku

PřihlásitZákaznická zóna

nebo tradičněZaslat zapomenuté heslo Chci se registrovat

Do zákaznické zóny vstoupíte kliknutím
na Vaše přihlašovací jméno.

0 Kč