CZKČeskySlovensky

kompaktní fotoaparát
NIKON 1 V2 + 10-30 VR, black

Nikon 1 V2 + 10-30 VR, black je výhodný set kompaktního fotoaprátu s výměnným objektivem. Díky neuvěřitelně rychlému automatickému zaostřování pomocí obrazového snímače CMOS, inteligentním režimům fotografování, vysoké výkonnosti za nízké hladiny osvětlení a elektronickému hledáčku s vysokým rozlišením vám Nikon 1 V2 nabídne vše, co potřebujete pro zachycení špičkových snímků 14,2 Mpix a videosekvencí Full HD. Výrobce: NIKON

Produkt nelze koupitjiž se nenachází v naší nabídce

22590Více v e-shopu
5.000

Návod

Popis produktu

Proč dělat kompromisy jen proto, že chcete cestovat nalehko? Fotoaparát Nikon 1 V2 zajistí, že nebudete muset.
S obrazovým snímačem CMOS nabízejícím 14,2 milionů pixelů a vysoce rychlé automatické zaostřování, dostupností vysokých citlivostí ISO a přímým přístupem k manuálnímu ovládání zachytíte snímky s vysokou úrovní detailů přesně tak, jak budete chtít – i za nízké hladiny osvětlení.

Kombinace rychlosti, výkonnosti a přesnosti v těle výjimečně kompaktních rozměrů vám umožní používat přístroj jako všestranný hlavní fotoaparát nebo vynikající druhý fotoaparát, který použijete častěji, než byste očekávali.
Přenosný systém Nikon 1

Malé tělo a kompaktní objektivy dostupné v barevných provedeních black a white. Konstrukce přinášející novou úroveň rychlosti a inteligence do způsobu, jakým zachycujete okolní svět.
Obrazový snímač CMOS s vysoce rychlým automatickým zaostřováním

Zaostřuje rychleji a přesněji než kdykoli předtím. 14,2 milionů pixelů a vysoká citlivost ISO (160 až 6400) umožňují získání snímků s velkým množstvím detailů za nízké hladiny osvětlení.
EXPEED 3A

Systém zpracování obrazu Nikon nové generace využívající dva obvody pro neuvěřitelně rychlé zpracování dat rychlostí 850 milionů pixelů za sekundu a dosažení nedostižné výkonnosti v libovolné situaci.
Pokročilý hybridní systém automatického zaostřování

Zaostřuje tak rychle, že bez zpoždění zachytíte každý letmý okamžik. Systém podle potřeby okamžitě přepíná mezi automatickým zaostřováním s fázovou detekcí a 73 zaostřovacími poli a automatickým zaostřováním s detekcí kontrastu a 135 zaostřovacími poli.

Sériové snímání frekvencí 60 obr./s

Plně využívá AF systém fotoaparátu a poskytuje snímky s plnou velikostí obrazu při frekvenci až 15 obr./s. A při jednorázovém zaostření na jedno místo poskytuje snímky s plnou velikostí obrazu při frekvenci až 60 obr./s.


Plná tvůrčí kontrola

Rychlý přístup k expozičním režimům PSAM prostřednictvím voliče expozičních režimů na horní straně fotoaparátu. Otáčením příkazového voliče lze upravovat nastavení bez vzdálení oka od hledáčku.
Živé nastavení
umožňuje dosáhnout požadovaného vzhledu snímků. Snadno upravíte nastavení a prohlédnete si výsledky v reálném čase. Bez ohledu na to, jestli budete chtít zmrazit probíhající akci nebo rozostřit pozadí pro zdůraznění fotografovaného objektu, vše co musíte udělat, je pouhé otočení příkazovým voličem a úprava nastavení na ovládacím sloupci vedle obrazu na monitoru.

Odolný a snadno přenosný design
nabízí kvalitní, odolné a současně lehké tělo fotoaparátu s předním krytem z hořčíkové slitiny. Závěrka je testována na 100 000 pracovních cyklů pro vyšší odolnost a spolehlivost. Rozměrný grip zaručuje stabilní držení a komfortnější fotografování v libovolné situaci.

Stabilní obraz
výhoda stabilního obrazu ve vysoce výkonném elektronickém hledáčku s 1 440 000 pixely umístěném v optické ose přístroje. Možnost pozorování každého detailu na 7,5cm (3“) monitoru LCD s 921 000 pixely a širokým pozorovacím úhlem.

Správné světlo
díky vestavenému blesku máte v případě potřeby stále k dispozici doplňkové osvětlení. A s pomocí kompaktního a výkonného blesku SB-N7 můžete fotografovat tvůrčím způsobem a ovlivňovat kvalitu a směr osvětlení objektu.

Pohyblivé momentky
oživí jediným stisknutím tlačítka vaše statické snímky! Fotoaparát ihned vytvoří „živoucí obraz“ začínající zpomalenou videosekvencí v okamžiku před stisknutím tlačítka spouště až na doraz a končící vlastním statickým snímkem. Pohyblivá momentka je uložena jako jediný soubor, který lze snadno sdílet na libovolné platformě.

Režim zachycení nejlepšího okamžiku
zaručuje, že vždy získáte ten nejlepší možný snímek. Inteligentní výběr snímku pořídí až 20 snímků ve vysokém rozlišení, ze kterých doporučí až pět nejlepších. Zpomalené zobrazení pořídí sérii až 40 snímků, které současně zpomaleně zobrazuje na monitoru LCD pro snadný výběr okamžiku, který chcete uchovat.

Filmová magie
fotoaparát poskytuje to nejlepší z obou technologií a umožňuje pořizovat snímky s plnou velikostí obrazu (a poměrem stran 3 : 2) během záznamu Full HD videosekvence. Stačí nastavit fotoaparát do režimu pokročilých videosekvencí a zaznamenávat extrémně zpomalené pohyby nebo používat expoziční režimy PSAM pro získání kontroly nad nastavením času závěrky a clony.

Bezdrátový mobilní adaptér WU-1b
umožňuje odesílat snímky z fotoaparátu přímo do libovolného telefonu Smartphone nebo tabletu³. Můžete tak snadno sdílet prožité okamžiky, zobrazovat snímky na větším monitoru nebo použít adaptér v kombinaci s chytrým zařízením k dálkovému ovládání fotoaparátu.

Výměnné objektivy 1 NIKKOR
splňují požadavky téměř libovolného motivu; všechny objektivy jsou optimalizovány pro záznam videosekvencí a vyznačují se kompaktním provedením pro lepší přenosnost. A s pomocí světelného objektivu 1 NIKKOR 18,5 mm f/1,8 získáte skvělé snímky za nízké hladiny osvětlení, které se budou vyznačovat vynikající reprodukcí neostrých míst (bokeh).

Adaptér bajonetu FT1
chcete-li použít libovolný objektiv NIKKOR pro jednooké zrcadlovky, stačí jen nasadit adaptér bajonetu FT1 na bajonet Nikon 1 fotoaparátu Nikon 1. Použijete-li objektivy typu AF-S nebo AF-I NIKKOR, můžete plně využívat neuvěřitelně výkonný pokročilý hybridní systém automatického zaostřování fotoaparátů Nikon 1.

Multifunkční port pro upevnění příslušenství
dále rozšíří vaše možnosti. A s pomocí blesku SB-N7 získáte plnou kontrolu nad osvětlením. Pomocí malé jednotky GPS GP-N100 opatříte všechny snímky geografickými značkami. Stereofonní mikrofon ME-1 zajistí záznam vysoce kvalitního zvuku.

OSTATNÍ

Obrazový snímač Snímač
CMOS o rozměru 13,2mm × 8,8 mm (formát Nikon CX)

Velikost obrazu (v pixelech) 
Statické snímky (režimy Auto, P, S, A, M, zachycení nejlepšího okamžiku; poměr stran 3 : 2): 4608 × 3072, 3456 × 2304, 2304 × 1536; Statické snímky (režim pokročilých videosekvencí; poměr stran 3 : 2): 4608 × 3072 (1080/60i, 1080/30p), 1280 × 856 (720/60p, 720/30p); Statické snímky (pohyblivé momentky; poměr stran 16 : 9): 4608 × 2592

Elektronický hledáček 
11,9mm (0,47“) barevný TFT LCD hledáček s cca 1 440 000 pixelů, dioptrickou korekcí a regulací jasu

Snímací frekvence 
Cca 5, 15, 30 nebo 60 obr./s

Samospoušť 
2 s, 10 s

Citlivost ISO 
ISO 160–6400 v krocích po 1 EV; možnost automatické regulace citlivosti ISO (ISO 160–6400, 160–3200, 160–800) (uživatelsky nastavitelná v režimech P, S, A a M)

Časy závěrky 
Mechanická závěrka: 1/4000–30 s v krocích po 1/3 EV; Bulb (B), Time (T) (vyžaduje volitelné bezdrátové dálkové ovládání ML-L3); Elektronická závěrka: 1/16 000–30 s v krocích po 1/3 EV; Bulb (B), Time (T) (vyžaduje volitelné bezdrátové dálkové ovládání ML-L3); Poznámka: při použití času závěrky Bulb nebo Time je expozice automaticky ukončena po uplynutí cca 2 minut

Monitor 
7,5cm (3“) TFT LCD monitor s cca 921 000 pixely a regulací jasu

Baterie 
Jedna dobíjecí lithium-iontová baterie EN-EL21

Síťový zdroj 
Síťový zdroj EH-5b (volitelné příslušenství, vyžaduje volitelný konektor pro připojení síťového zdroje EP-5D)

Dodávané příslušenství 
Dobíjecí lithium-iontová baterie EN-EL21 (s krytkou kontaktů), nabíječka baterií MH-28, krytka těla BF-N1000, krytka multifunkčního portu pro upevnění příslušenství BS-N3000, kabel USB UC-E19, popruh AN-N1000, disk CD-ROM se softwarem ViewNX 2/Short Movie Creator, návod k obsluze, CD-ROM s návodem k použití

Objektiv 1 NIKKOR VR 10–30 mm f/3,5–5,6
Konstrukce objektivu (počet členů/čoček): 9/12
Obrazový úhel: 77°–29°40´
Počet lamel clony: 7
Nejvyšší clonové číslo: 16
Nejkratší zaostřitelná vzdálenost: 0,2 m
Největší měřítko zobrazení: 0,21x
Hmotnost: 115 g
Průměr × délka: cca 57,5×42 mm (při zasunutém objektivu)
Průměr filtrového závitu: 40,5 mm
Typ krytky objektivu: zaklapávací

Parametry produktu

BarvaČERNÁRozlišení fotoaparátu14.2 Mpix
Stabilizace obrazuNENÍTyp snímačeCMOS
Velikost snímače1"Rozlišení videaFULL HD
ISO160 až 6400Typ objektivuVÝMĚNNÝ
GPSNEHledáčekANO
Druh hledáčkuELEKTRONICKÝTyp baterieLI-ION
Typ paměťové kartySDHC, SDXCVelikost displeje3 palce
Výklopný displejNEBarevný odstínČERNÁ
Výška81.6 mmŠířka107.8 mm
Hloubka45.9 mmHmotnost338 g

Zákazníci hledají tento výrobek také jako NIKON 1V2, NIKON 1V 2.

Vytisknout stránku Poslat e-mailem Sdílet na facebooku

PřihlásitZákaznická zóna

nebo tradičněZaslat zapomenuté heslo Chci se registrovat

Do zákaznické zóny vstoupíte kliknutím
na Vaše přihlašovací jméno.

0 Kč