CZKČeskySlovensky

robotický vysavač
iRobot ROOMBA 620

Robotický vysavač iRobot Roomba 620 vyluxuje všechno kromě vaší peněženky. Inovovaný model vycházející z veleúspěšné série 500 přináší některé zásadní inovace na cestě k dokonalejšímu úklidu a navíc naprosto vyvážený poměr ceny a výkonu. Pokud nepotřebujete nic než špičkově uklizený koberec, dřevěnou podlahu nebo lino, prohlédněte si nový model 620 podrobněji. Výrobce: iRobot

Produkt nelze koupitjiž se nenachází v naší nabídce

8989Více v e-shopu
4.9040

Popis produktu

Představte si Roombu 620 jako vstupní bránu do světa nejchytřejších robotických vysavačů iRobot a nebojte se tuto bránu otevřít. Čeká Vás svět, kde za vás vysává robot a dělá to velmi efektivně. Získáte špičkového robota s pokročilou technologií čistící hlavy, systémem úklidu iAdapt, modernizovaným sběrným košem AeroVac, systémy Dirt Detect a ANTITANGLE, program SPOT a další. Nekupujte hloupé kopie, když můžete mít originál.

Pro koho?

Robotický vysavač iRobot Roomba 620 se ideálně hodí do bytů a domů s podlahovou plochou do 90 m2. Absence funkce načasování úklidu vyžaduje manuální aktivaci robota pomocí tlačítka CLEAN, následný úklid však probíhá plně automaticky stejně jako v případě vyšších modelů série 600 a dokonce i 700. Virtuální zeď usnadňující organizaci úklidu lze dokoupit později.
 

Hlavní přednosti Roomby:

* Úklid všech typů tvrdých podlah i koberců 
* Nejchytřejší systém úklidu a navigace iAdapt
* Třístupňový čistící systém
* Systém bočního úklidu v rozích a podél stěn Wall Follow
* Adaptivní čistící hlava 2. generace
* Velkokapacitní sběrný koš AeroVac 
* Filtrační systém z mikrovláken
* Systém ANTITANGLE proti zamotání do kabelů a třásní od koberce
* Akustická detekce nečistot
* Nárazník se zpomaleným dotykem
* Senzory proti pádu ze schodů

Proč robota od iRobotu? 

iRobot se úzce specializuje na robotiku, investuje do jejího rozvoje většinu zisků a nepodlehl pokušení rozptýlit svou pozornost do desítek oborů kvůli hezčím čtvrtletním výkazům. iRobot vznikl z přesvědčení trojice zakladatelů (Colin Angle, Helen Greiner a Rodney Brooks), že robotika jednou změní svět a způsob jakým pracujeme, učíme se, léčíme nebo uklízíme. Již v prvním roce existence představil iRobot ve spolupráci s NASA vesmírného průzkumného robota Genghis. Průlom nastal v roce 1998, kdy společnost iRobot vyhrála kontrakt agentury DARPA na vývoj a výrobu taktických mobilních robotů iRobot PackBot.

Právě tohoto všestranného robota nasadila americká vláda během záchranných prací po teroristických útocích na Světové obchodní centrum v roce 2001. PackBot rovněž mapoval zamořené prostory po havárii japonské elektrárny Fukušima v roce 2011. V roce 2002 iRobot vstoupil do života každého z nás. Právě v tomto roce přišel na svět první robotický vysavač Roomba. O tři roky později iRobot uvedl na trh Scoobu a ve vývoji robotických pomocníků pokračoval dál. Díky tomu dnes portfolio iRobotu zahrnuje několik špičkových robotů, kteří pomáhají více než 9 milionům lidí na celém světě s úklidem v domě či bytě i kolem něj.

Klíčové funkce iRobot Roomba 620:

Nejchytřejší systém úklidu a navigace iAdapt
iRobot Roomba přichází na trh s osvědčenými systémy, které dělají iRobot iRobotem. Výčet začíná tím absolutně nejdůležitějším - systémem iAdapt. Tento nejchytřejší systém úklidu a navigace v místnosti od iRobotu za pomoci desítek senzorů monitoruje prostor v místnosti 67x za sekundu a ve spojení s 40 předdefinovanými pohyby umožňuje Roombě inteligentně reagovat na aktuální podmínky v místnosti.

Třístupňový čistící systém
Nepřekonatelnou kvalitu úklidu robotických vysavačů Roomba má na svědomí vysoce funkční třístupňový systém úklidu. V rámci tohoto systému Roomba doslova vyžene nečistoty z každého zákoutí místnosti a nasaje je do sběrného koše. Nejjemnější prachové částice zachytí účinný filtr z mikrovláken.

1. Rotující boční kartáček
Díky přítomnosti bočního kartáčku dokáže Roomba efektivně čistit i místa okolo nábytku, podél stěn, rohy místností a jiná těžko dostupná místa, což je doménou systému Wall Follow.
2. Dva proti sobě rotující kartáče
Robot využívá princip dvou proti sobě rotujících kartáčů, které jsou umístěny v čistící hlavě robota. Díky tomuto systému Roomba velmi efektivně sbírá prach i velké nečistoty z podlahy.
3. Optimální sací výkon
Ve sběrném koši se nachází účinný sací motor, který vysává jemný prach a drobné nečistoty zachycené na kartáčích.


Adaptivní čistící hlava 2. generace
Model robotického vysavače Roomba 620 je vybaven adaptivní čistící hlavou 2. generace, která se dynamicky přizpůsobuje uklízenému povrchu, ať už jde o plovoucí podlahu, koberce, lino nebo dlažbu.

Velkokapacitní sběrný koš 
Roomba disponuje rovněž velkokapacitním sběrným košem na nečistoty AeroVac, jenž pomocí filtru z mikrovláken zachytí nejjemnější prachové částice.

Akustická detekce nečistot
Systém Dirt Detect  pomocí akustických senzorů detekuje nadměrně znečištěná místa, kterým se Roomba intenzivně věnuje.

Další důležité funkce:

Program SPOT
Program SPOT slouží k lokálnímu úklidu. Po ruční aktivaci programu robot důkladně uklidí prostor o průměru 1 m². Poslouží vám jako „smetáček a lopatka“, když se vám v kuchyni vysype cukr nebo vám uklidí například rohož na boty.

Nárazník se zpomaleným dotykem
Nárazník se zpomaleným dotykem je šetrný k vašemu nábytku. Dokáže rozeznat zdánlivé překážky jako přehoz přes postel či závěsy a uklidit tak efektivně i pod postelí či právě kolem záclon a závěsů.

Ochrana před pádem ze schodů 
Speciální senzory umístěné na spodní části robota dokáží bezpečně rozeznat volný prostor pod robotem, a tím zcela vyloučit možnost pádu ze schodů. Roomba se zastaví, hezky otočí a pokračuje dál v úklidu s pevnou půdou pod kolečky.

Nabíjecí stanice
Nabíjecí stanice slouží k dobíjení baterie. Z nabíjecí stanice robot vyráží do boje s nečistotami a prachem ve chvíli, kdy k tomu dáte pokyn pomocí tlačítka CLEAN nebo funkce načasování úklidu. Po skončení úklidu se Roomba do nabíjecí stanice automaticky vrátí a začne se dobíjet.

Systém ANTITANGLE
iRobot myslí na běžnou domácnost, a proto své robotické vysavače vybavil funkcí ANTITANGLE, která zabrání zamotání a zaseknutí se do kabelů či třásní od koberce. Když kartáče ucítí odpor, otočí rotaci. Tímto způsobem se robot z kabelů uvolní a může pokračovat v úklidu.

Technická specifikace:
* Úklid parket, lina, koberců a tvrdých ploch
* Vhodné do domácností se zvířaty
* Nejchytřejší systém úklidu a navigace iAdapt
* Procesor prestižní značky ARM
* Adaptivní čistící hlava 2. generace
* Systém bočního úklidu v rozích a podél stěn Wall Follow
* Systém ANTITANGLE
* Akustická detekce nečistot
* Automatické dobíjení v nabíjecí stanici
* Filtrační systém – filtr z mikrovláken
* Nárazník se zpomaleným dotykem
* Velkokapacitní sběrný koš AeroVac
* Výklopné madlo pro snadnou manipulaci
* Doporučeno na 3 pokoje (až 90 m2)
* Vysokokapacitní baterie Ni-MH s výdrží až 3 hodiny
* Doba nabíjení 3 hodiny
* Spotřeba při nabíjení  max. 33 W
* Spotřeba Stand-By max. 2 W
* Hlučnost: < 60 dB

* Rozměry (mm) 330 x 92 (80 tělo robota)
* Hmotnost 3,6 Kg

Obsah balení:
1 x  iRobot Roomba 620
1 x  Nabíjecí stanice
1 x  Napájecí zdroj
1 x  Čistící hřebenVíce o výrobci a jeho produktech na iRobot CZ

Parametry produktu

BarvaČERNÁ, NEREZOVÁ / STŘÍBRNÁTypROBOTICKÝ
Příkon33 WObjem nádoby0.4 l
Typ filtraceBEZSÁČKOVÝMokré vysáváníNE
Regulace výkonuNEBarevný odstínČERNÁ, STŘÍBRNÁ
TurbokartáčNE

Zákazníci hledají tento výrobek také jako iRobot ROOMBA 620, iRobot ROOMBA620.

Hodnocení zákazníky

 • 5/5


  Hodnotilo 40 zákazníků
 • Zákazník02.04.2015

  Pro:
  vyborna kupa, zachranil som nim vztah s priatelkou :);

  Proti:
  odporucam pustat ho po jednej miestnosti;

  Shrnutí:
  vrelo odporucam;

 • Zákazník30.03.2015

  Pro:
  Tiché a krásné vysávání, jemný provoz, obávala JSEM SE NÁRAZŮ DO ZRCADLOVÝCH SKŘÍNÍ /JSOU AŽ K ZEMI/, BYLA TO ZBYTEČNÁ OBAVA.;

  Proti:
  Nic.;

  Shrnutí:
  Jsem nadšena.;

 • Zákazník17.03.2015

  Shrnutí:
  dost dobrý;

 • Zákazník11.03.2015

  Pro:
  uklízí sám mám více volného času;

  Proti:
  mám členitou domácnost, musím mu vše připravit chyběl český návod,;

  Shrnutí:
  - výborné výsledky v recenzích a osobní zkušenost známé- jsem časově a pracovně zaneprázdněná a se psem v bytě je iRobot velký pomocník- chybové hlášky by mohly být v češtině;

Další hodnocení

Vytisknout stránku Poslat e-mailem Sdílet na facebooku

PřihlásitZákaznická zóna

nebo tradičněZaslat zapomenuté heslo Chci se registrovat

Do zákaznické zóny vstoupíte kliknutím
na Vaše přihlašovací jméno.

0 Kč