CZKČeskySlovensky


BAUMATIC BDW47

Integrovaná myčka nádobí BAUMATIC BDW 47 skrývá různé technologie, které zaručují, že spotřebič bude dělat právě to, co má. Snadné používání, jednoduché nastavení, spolehlivost, důvěra. Výrobce: BAUMATIC

Produkt nelze koupitjiž se nenachází v naší nabídce

5399Více v e-shopu
4.1010

Popis produktu

Vystaveno na prodejně

Zcela nové zboží ve 100% technickém a funkčním stavu, s plnou zárukou, jež bylo rozbaleno za účelem předvedení (bez uvedení do chodu) či byl jeho obal mírně poškozen.
Pro přepravu může být produkt z důvodu větší bezpečnosti opatřen novým vhodným obalovým materiálem proti mechanickému poškození.

Mechanické poškození

Zcela nové zboží ve 100% technickém a funkčním stavu, s plnou zárukou pokud není ve specifikaci poškození uvedeno jinak. Prověřeno a zkontrolováno naším odborným zaměstnancem. Výrobek bez originálního obalu (pro přepravu bude opatřen novým vhodným obalovým materiálem proti mechanickému poškození).

POPIS POŠKOZENÍ:

! LEHCE ODŘENÁ A PROMÁČKLÁ PRAVÁ STRANA. OHNUTÁ PACKA DRŽÁKU (viz další vyobrazení).
SPOTŘEBIČ JE VE 100% TECHNICKÉM STAVU.
CHYBÍ ORIGINÁLNÍ OBAL, Z DŮVODU BEZPEČNOSTI PŘI PŘEPRAVĚ BUDE OPATŘEN NOVÝM OBALOVÝM MATERIÁLEM.
MYČKA JE VYSTAVENA NA NAŠÍ PRODEJNĚ VRBENSKÁ 197/23 V ČESKÝCH BUDĚJOVICÍCH S MOŽNOSTÍ VLASTNÍHO ODVOZU.Maximální účinnost (u vybraných modelů)
Každá myčka nádobí Baumatic je navržena tak, aby nejenom myla a sušila co nejúčinněji, ale také aby šetřila energii. Usilujeme o to, aby veškeré naše myčky nádobí byly v kategorii energetické účinnosti vysoce hodnoceny. Odmítáme nabízet cokoliv jiného než spotřebiče, které jsou co nejšetrnější k životnímu prostředí. Proto jsou všechny myčky nádobí v sortimentu společnosti Baumatic z hlediska spotřeby energie, mytí a sušení hodnocena dle evropských norem energetickou třídou A.

Zajištění dokonalého výsledku
Funkce změkčovače vody je důležitá pro kvalitu mytí, protože upraví její tvrdost, pokud by byla voda ve vaší myčce nádobí příliš tvrdá, potom by byly výsledky vašeho mytí pravděpodobně špatné. Tvrdá voda může rovněž ucpat trysky v myčce vápencovými usazeninami. Vytvoří se nános na topných tělesech, což sníží účinnost mytí, zvýší náklady na elektřinu a zkrátí životnost zařízení.

Systém 3 v 1 (u vybraných modelů)
Víme, že váš čas je vzácný, proto společnost Baumatic navrhla systém, který ušetří starosti s kontrolou požadovaných úrovní soli a mycího prostředku pro vaši myčku nádobí. Systém 3 v 1 společnosti Baumatic byl vyvinut zejména proto, aby vyhovoval jakékoliv mycí tabletě, která kombinuje mycí prostředek, leštící prostředek a sůl. Náš program nejenom šetří váš čas a energii, ale také umožňuje získat co nejlepší možné výsledky při mytí pomocí tablet 3 v 1. Naší ambicí je zjednodušit vám život.

Funkce střídavého mytí (u vybraných modelů)
Nová technologie, která využívá střídavého mytí horního a dolního ramene. U 60 cm myček nádobí snižuje spotřebu až na 12 litrů za cyklus, při zachování kvality mytí. U 45 cm myček nádobí je spotřeba při použití této technologie 9 litrů za cyklus.

Nastavitelné koše
Horní koš může být lehce nastavitelný na horní a nebo dolní polohu na vytvoření většího prostoru v oblasti horního nebo dolního koše. Tato flexibilita umožňuje plně využít vnitřní výšku, čímž zefektivňuje každý mycí cyklus.

Poloviční náplň (u vybraných modelů)
Některé myčky nádobí Baumatic mají volbu poloviční náplně. To znamená, že budou umyty pouze kusy umístěné v horním koši. To vám umožní mytí menšího množství nádobí, aniž byste plýtvali vodou a elektřinou, jak se se jinak dělo při běžném programu, kdy je v chodu horní i dolní rameno. Průměrně se ušetří 15 % vody a energie.

Autosenzor (u vybraných modelů)
Úspora času a pomoc životnímu prostředí Autosenzor je mycí program pokrývající teplotní rozpětí 50 - 60 °C, jenž monitoruje pomocí vestavěného senzoru stupeň znečištění vody.
Na základě získaných výsledků optimalizuje parametry mycího cyklu, čímž při minimální spotřebě vody, energie a času můžete dosáhnout dokonalé čistoty vašeho nádobí. Důvodem tohoto postupu je používání jen skutečně nezbytných zdrojů. To znamená, že v závislosti na míře znečištění nádobí lze ušetřit až 25% vody v porovnání s jinými mycími programy. To je příznivá
zpráva pro naše životní prostředí.

Tichý provoz
Využitím lepší izolace je výrazně snížená hlučnost myček.

24-hodinový časovač pro odložení startu (u vybraných modelů)
Protože je naším cílem vám přinášet co nejekonomičtější technologie, společnost Baumatic vyvinula funkci 24-hodinového časovače pro odložení startu. Umožní vám naprogramovat spuštění myčky nádobí až 24 hodin předem a využít tak výhodných tarifů za spotřebu elektřiny mimo špičku.

Zakryté topné těleso
Aby bylo vaše křehké nádobí chráněno proti vápníku, společnost Baumatic umístila topné těleso mimo vnitřní část myčky. Tím je zajištěno, aby nedošlo k náhodnému kontaktu mezi nádobím, které myjete, a topným tělesem. Dále pak tento prvek napomáhá vyšší bezpečnosti při obsluze myčky a nemůže dojít k popálení při náhodném kontaktu s topným tělesem.

Systém Aquastop (u vybraných modelů)
Pro váš absolutní klid mají některé myčky nádobí Baumatic elektronickou funkci Aquastop. Klasické hadice se mohou zlomit a způsobit tak únik vody a škodu ve vašem domě. Hadicový systém Aquastop společnosti Baumatic zajišťuje, aby zdvojená hadice (vnitřní a vnější) zabránila vytékání vody. Na přívodu vody je umístěný bezpečnostní ventil, který v případě
poruchy uzavírá přívod vody. Systém Aquastop pracuje bez ohledu na to, zda je myčka nádobí v provozu či nikoliv.

Systém trysek
Ramena ostřikovače ve všech myčkách nádobí Baumatic byly navrženy se specifickým umístěním trysek, aby byl každý roh myčky nádobí účinně umytý. U některých modelů bylo doplněno kování horní části pro zajištění účinnosti mytí třídy A.

--------------------------------------

Detaily produktu:

45 cm plně integrovaná vestavná myčka nádobí
9 sad nádobí
9 mycích programů (intenzivní mytí, normální mytí, úsporné mytí, opláchnutí, mytí skla, rychlé mytí, namáčení, 3v1, autosenzor)

4 mycí teploty (40°C, 45°C, 50°C, 60°C)
Spotřeba vody: 11 l/cyklus
Tichý chod (49 dB)

LED displej
Elektronický aqua stop
Odložený start

Samočisticí nerezový mikrofiltr
Pojistka proti přetečení
Pojistka proti záplavě
Nastavitelný horní koš
Sklopné přihrádky na talíře
Nastavitelné nožičky
Energetická třída A (0,8 KWh/cyklus)
Účinnost mytí A
Účinnost sušení A

Zákazníci hledají tento výrobek také jako BAUMATIC BDW 47.

Hodnocení zákazníky

 • 4/5


  Hodnotilo 10 zákazníků
 • Zákazník02.05.2011

  Pro:
  Servis baumatic, myje;

 • Zákazník27.02.2011

  Shrnutí:
  Ještě není výrobek dostatečně vyzkoušen, snad dobré;

 • Zákazník15.01.2011

  Pro:
  Jednoduchá obsluha.;

  Shrnutí:
  Myčku používáme dva roky a zatím jsme spokojeni. Nádobí je dobře umyté. Nemůžu si na nic stěžovat. Jen se děsím v případě servisu. Nelze dohledat nasmlouvané opravny. Máme v lince od Baumaticu všechny vestavné spotřebiče, tak snad budou dobře sloužit.;

 • Zákazník09.01.2011

  Pro:
  Tichá, nádobí se leskne jako nikdy předtím;

  Shrnutí:
  Myčku máme deset měsíců a zatím žádný problém. Při mytí je tichá a nádobí dokonale umyje a vyleští. Opravdu doporučuji.;

Další hodnocení

Vytisknout stránku Poslat e-mailem Sdílet na facebooku

PřihlásitZákaznická zóna

nebo tradičněZaslat zapomenuté heslo Chci se registrovat

Do zákaznické zóny vstoupíte kliknutím
na Vaše přihlašovací jméno.

0 Kč