CZKČeskySlovensky

digitální zrcadlovka
NIKON D3200 + 18-105 AF-S DX VR

Digitální zrcadlovka NIKON D3200. Je vybavena snímačem CMOS s 24,2 milionem pixelů, špičkovým procesorem Nikon EXPEED 3 pro vždy kvalitní snímky a videosekvence ve formátu Full HD. Výrobce: NIKON

Produkt nelze koupitjiž se nenachází v naší nabídce

11980Více v e-shopu
5.0066

Návod

Popis produktuDodejte svým vzpomínkám působivost pomocí výkonného a přesto neuvěřitelně snadno použitelného fotoaparátu D3200.
Tato jednooká zrcadlovka je vybavena obrazovým snímačem CMOS s 24,2 milionů pixelů, výkonným systémem zpracování obrazu Nikon EXPEED 3 a nabízí výjimečně kvalitní snímky a videosekvence D-Movie ve formátu Full HD.

Režim Průvodce společnosti Nikon usnadňuje začátky práce s fotoaparátem a ukazuje, jak dosáhnout pomocí několika jednoduchých kroků vynikajících výsledků. Návodné obrázky a jasné pokyny zaručují, že pořídíte snímky a videosekvence ve vysoké kvalitě, jakou jste si vždy přáli.

Fotoaparát D3200 je fantastický prostředek pro zachycování všech životních událostí v bohatých detailech, který navíc umožňuje odesílat snímky přímo z fotoaparátu na „chytré“ zařízení* pro možnost jejich okamžitého sdílení.
Jste v oblasti digitálních jednookých zrcadlovek nováčky? Režim Průvodce

Využívá vzorové obrázky a jasné pokyny pro zobrazení informací, jak pořídit vynikající snímky pomocí několika jednoduchých kroků.Obrazový snímač CMOS formátu DX s 24,2 milionů pixelů

Ostré snímky s vysokou úrovní detailů zachytíte pomocí obrazového snímače CMOS s 24,2 milionů pixelů. Rozměrné výtisky budou mít vynikající kvalitu a výřezy zhotovíte bez ztráty detailů.Kinematografický zážitek

Pomocí funkce D-Movie vytvoříte videosekvence, které budete chtít sdílet s ostatními. Díky rozměrnému obrazovému snímači fotoaparátu s vysokou citlivostí můžete zaznamenávat ostré videoklipy ve formátu Full HD (1080p) za libovolného osvětlení.Řezavě ostré snímky s 11bodovým systémem automatického zaostřování

Rychlé a přesné automatické zaostřování ve stěžejních částech obrazového pole, ať již se fotografovaný objekt nachází mimo střed obrazu, nebo se rychle či zcela nepředvídatelně pohybuje.EXPEED 3

Rychlý a výkonný systém zpracování obrazu Nikon, který nabízí rychlé zpracování dat, výjimečně brilantní snímky se skvěle reprodukovanými barvami a vylepšený záznam videosekvencí.
Systém detekce motivu

Nechte fotoaparát D3200, aby vám pomohl pořídit kvalitnější snímky. Systém detekce motivu Nikon pečlivě analyzuje fotografovanou scénu a upravuje zaostření, expozici a vyvážení bílé barvy pro dosažení optimálních výsledků.
Menu retušování snímků
Vylepšuje snímky ve fotoaparátu pomocí množství nástrojů a efektů. Mezi retušovací nástroje patří například Změna velikosti snímku, Rychlé vylepšení nebo Vyrovnání. Mezi efekty patří Selektivní barva, Barevná skica a Efekt miniatury, který propůjčuje vzdáleným objektům vzhled miniaturních modelů.

Vysoká citlivost ISO (100–6400)
umožňuje pořizovat vynikající snímky za nízké hladiny osvětlení a ostré snímky rychle se pohybujících objektů. Fotoaparát rovněž nabízí funkci automatické regulace citlivosti ISO a možnost zvýšení citlivosti až do hodnoty 12 800.

Bezdrátový mobilní adaptér
volitelný adaptér WU-1a lze použít ke sdílení snímků přímo z fotoaparátu D3200 na telefon Smartphone nebo tablet, resp. k dálkovému ovládání fotoaparátu pomocí „chytrého“ zařízení*.

Sériové snímání s frekvencí 4 obr./s
umožňuje fotografovat rychlé akce frekvencí 4 obr./s a zachytit letmé pohyby a výrazy osob přesně ve správném okamžiku.

Funkce Active D-Lighting
zachycuje více detailů v podmínkách s vysoce kontrastním osvětlením. Funkce Nikon Active D-Lighting automaticky zachovává detaily ve stínech a světlech pro získání skvělých snímků s přirozeným kontrastem.

Inteligentní automatické zaostřování pro videosekvence
užívejte si kontinuální automatické zaostřování (AF) při záznamu videosekvencí D-Movie. Nepřetržité zaostřování (AF-F) a Sledování objektu udržují ostrý obraz i při snímání pohyblivých objektů. Zaostřování s detekcí tváří je ideální pro filmování událostí, u kterých chcete ponechat zaostření na tváře osob na fotoaparátu.

Široké možnosti videosekvencí
fotoaparát umožňuje zaznamenávat videosekvence Full HD (1080p) frekvencí 30p, 25p a 24p a podporuje použití stereofonního mikrofonu Nikon ME-1. Vestavěné funkce úprav umožňují provádět činnosti, jako je například nastavení počátečního a konečného bodu videosekvence. Minikonektor HDMI umožňuje přehrávat videosekvence na televizorech HDTV.

Objektivy NIKKOR
díky legendárním objektivům NIKKOR společnosti Nikon můžete pořizovat snímky v živých barvách, s vysokým kontrastem a brilantními detaily, nebo můžete experimentovat s filmovými efekty. Použijte světelné objektivy s pevnou ohniskovou vzdáleností pro působivé portréty, makroobjektivy pro makrosnímky v životní velikosti nebo teleobjektivy pro snímky vzdálených objektů.

Radost fotografovat
lehké tělo s vynikající ergonomií výrazně zvyšuje komfort fotografování s přístrojem D3200. Bezpečný grip umožňuje komfortní držení fotoaparátu. Specializovaná jednoúčelová tlačítka pro často používané funkce, jako je D-Movie, nebo živý náhled, usnadňují ovládání přístroje.

OSTATNÍ

Systém redukce prachu 
Čištění obrazového snímače, referenční data pro funkci odstranění prachu ze snímku (vyžaduje volitelný software Capture NX-D)

Velikost obrazu (v pixelech) 
6 016 × 4 000 (L); 4 512 × 3 000 (M); 3 008 × 2 000 (S)

Zrcadlo 
Automaticky vratné

Clona objektivu 
Elektronicky řízená automatická irisová clona

Samospoušť 
2 s, 5 s, 10 s, 20 s; 1–9 snímků

Korekce expozice 
−5 až +5 EV v krocích po 1/3 EV

Citlivost ISO 
ISO 100 až 6 400 v krocích po 1 EV; lze nastavit rovněž na cca 1 EV nad ISO 6 400 (ekvivalent ISO 12 800); možnost automatické regulace citlivosti ISO

Systém kreativního osvětlení Nikon 
Podpora pokrokového bezdrátového osvětlení s blesky SB-910, SB-900, SB-800 a SB-700 jako blesky Master, s blesky SB-600 a SB-R200 jako blesky Remote, resp. s řídicí jednotkou SU-800; podpora přenosu hodnoty barevné teploty záblesku do těla fotoaparátu v kombinaci s vestavěným bleskem a všemi blesky systému CLS

Synchronizační konektor 
Adaptér AS-15 se standardním synchronizačním konektorem PC pro připojení blesků kabelem (dostupný samostatně)

Videosekvence – velikost obrazu (v pixelech) a snímací frekvence 
1 920 × 1 080, 30 p (progresivní)/25p/24p, (Jemný) vysoká/normální kvalita 1 280 × 720, 60p/50p, (Jemný) vysoká/normální kvalita 640 x 424, 30p/25p, (Jemný) vysoká/normální kvalita Snímací frekvence 30p (přesná snímací frekvence 29,97 obr./s) a 60p (přesná snímací frekvence 59,94 obr./s) jsou k dispozici při použití možnosti NTSC v položce Režim videovýstupu. Snímací frekvence 25 p a 50 p jsou k dispozici při použití režimu videovýstupu PAL. Přesná snímací frekvence při použití nastavení 24 p je 23,976 obr./s.

Monitor 
7,5cm/3“ TFT LCD monitor s cca 921 000 pixely (VGA), pozorovacím úhlem 160 °; zobrazením cca 100 % obrazového pole a regulací jasu

USB 
Hi-Speed USB

Videovýstup 
NTSC, PAL

Výstup HDMI 
Minikonektor HDMI typu C

Konektor(y) pro připojení příslušenství 
Kabelová spoušť: MC-DC2 (volitelné příslušenství); jednotka GPS: GP-1 (volitelné příslušenství)

Zvukový vstup
Stereofonní minikonektor jack (průměr 3,5 mm)

Baterie 
Jedna dobíjecí lithium-iontová baterie EN-EL14

Síťový zdroj 
Síťový zdroj EH-5b (volitelné příslušenství, vyžaduje volitelný konektor pro připojení síťového zdroje EP-5A)

Dodávané příslušenství 
Dobíjecí lithium-iontová baterie EN-EL14 (s krytkou kontaktů), nabíječka baterií MH-24, popruh AN-DC3, A/V kabel EG-CP14, kabel USB UC-E17, krytka okuláru hledáčku DK-5, krytka sáněk pro upevnění příslušenství BS-1, gumová očnice DK-20, krytka těla BF-1B, disk CD-ROM se softwarem ViewNX 2, Návod k obsluze

Parametry produktu

BarvaČERNÁRozlišení fotoaparátu24.2 Mpix
Stabilizace obrazuNENÍVelikost snímačeAPS-C
Typ snímačeCMOSTyp objektivuVÝMĚNNÝ
Rozlišení videaFULL HDISO100 až 12800
GPSNEDruh hledáčkuZRCADLOVÝ
Velikost displeje3 palceVýklopný displejNE
Typ baterieLI-IONTyp paměťové kartySD, SDHC, SDXC
Barevný odstínČERNÁVýška96 mm
Šířka125 mmHloubka77 mm
Hmotnost505 g

Zákazníci hledají tento výrobek také jako NIKON D3200.

Hodnocení zákazníky

 • 5/5


  Hodnotilo 66 zákazníků
 • Zákazník15.01.2015

  Pro:
  Kvalitní výrobek, krásné fotky;

  Shrnutí:
  Zakoupil jsem na doporučení známé, zatím velká spokojenost. Kdo chce pořizovat lepší fota tak doporučuji;

 • Zákazník16.12.2014

  Pro:
  snadné ovládání vhodný pro začínající fotoamatéry;

  Shrnutí:
  po dokoupení dalšího objektivu naprostá spokojenost poměr cena výkon;

 • Zákazník26.09.2014

  Pro:
  cena/výkon;

  Proti:
  objektív by mohol byť so stabilizátorom, ochotne by som si priplatil;

  Shrnutí:
  odporúčam začínajúcim fotografom;

 • Zákazník23.08.2014

  Shrnutí:
  perfektny fotoaparat za dobru cenu;

Další hodnocení

Vytisknout stránku Poslat e-mailem Sdílet na facebooku

PřihlásitZákaznická zóna

nebo tradičněZaslat zapomenuté heslo Chci se registrovat

Do zákaznické zóny vstoupíte kliknutím
na Vaše přihlašovací jméno.

0 Kč