CZKČeskySlovensky

komínová digestoř
HOTPOINT-ARISTON HB 9 F IX/HA

Výhodně u násDOPORUČENÁ CENA 12 490 KčNikde levněji

Digestoř komínová HOTPOINT-ARISTON HB 9 F IX/HA v nerezovém moderním designu s maximálním výkonem odtahu 600 m3/h, 13 výkonnými stupňi a hlučností do 65 dB. Výrobce: HOTPOINT-ARISTON

Cena6 055 Kč

U dodavatele, již od 2.6 u Vás

6055Více v e-shopu
3.500

Porovnat produktNávod

Pečlivě vybrané příslušenství

Všechno přílušenství k HB 9 F IX/HA

Popis produktu

Filtry odsavače
V odsavači jsou vestavěny dvě různé filtrační zóny pro filtrování vzduchu: tukový filtr, který je zabudovaný ve všech odsavačích, a aktivní uhlíkový filtr, sloužící k odstraňování pachů, který se vyskytuje jen v modelech s recirkulací. Pachový filtr má za úkol vyčistit nasávaný vzduch a očištěný jej pustit zpět do prostoru. Obecně uhlíkový filtr sestává z tělesa filtru z umělé hmoty, ve kterém jsou granule s aktivním uhlíkem, speciální látkou, která má schopnost pohltit a zadržet vlhkost a zápach. Filtry s aktivním uhlíkem je třeba pravidelně vyměňovat vždy po třech, maximálně čtyřech měsících.

Tukové filtry
Tukové filtry slouží k filtraci odsávaného vzduchu a jsou umístěny hned na vstupu vzduchu do odsavače. Filtrováním mastnot slouží k ochraně vnitřku odsavače. I když existují na trhu různé druhy filtrů, Hotpoint-Ariston používá ty nejúčinnější: z eloxovaného hliníku, nerezu nebo inovační profesionální nerezový filtr. Jejich údržba je pohodlná a snadná, mohou se mýt v myčce nádobí a představují velkou inovaci jak v efektivnosti, tak životnosti. Nejnovější tukový filtr Professional z nerezu je nejlepším řešením, které existuje na trhu, a zajišťuje maximální výkon odsavače. Díky inovační technologii spletitých kanálků, je procházející vzduch v kontaktu s velkým filtrováním povrchem, kde se zachytí každá částečka mastnoty a tím je zajištěn perfektní provoz motoru.

Osvětlení
Odsavač má ještě jednu důležitou funkci: osvětlovat pracovní místo na varné desce. Možností je hodně, od úsporné žárovky až po excentrické halogenové osvětlení. Intenzita osvětlení není jen důležitým funkčním prvkem, ale i prvkem estetickým: může vytvořit příjemnou atmosféru, zvýraznit design a kvalitu materiálů domácích spotřebičů a celkové zpříjemnit pobyt v kuchyni. U všech modelů Hotpoint-Ariston byla osvětlení věnována zvláštní péče, aby bylo zajištěno příjemné a elegantní světlo, dlouhá životnost a nízká spotřeba energie.

Ovládání
Podle typu odsavače a designové řady, do které přísluší, existují i různé typy ovládání: od mechanického vládání přes posuvné ovládání až po sofistikované systémy ovládání nízkozdvihovými tlačítky Soft Touch. Ty představují nejrozvinutější typologii a nabízejí extrémní snadnost používání a perfektní kontrolu nad všemi funkcemi.

Údržba a tichý provoz
Často dochází k nesprávnému používání odsavače a ten se pak stává i více hlučným. Stačí trochu více péče, aby se nadměrné hlučnosti zabránilo, a přitom bylo možno využívat odsavač naplno, a to při nejnižší spotřebě. Nejlepší je zapnout odsavač ihned na začátku vaření, jakmile vznikne více páry, je vhodné zvýšit jeho výkon, po chvíli opět snížit výkon na minimum a po skončení vaření ponechat odsavač zapnutý ještě asi 5-10 minut. U odsavačů s recirkulací je třeba pravidelně měnit filtry s aktivním uhlíkem, motor pak pracuje lépe a méně hlučněji.

Booster
Tlačítko Booster zvýší na maximum výkon odsávání v případě velké vlhkosti nebo zápachu. Tato funkce se sama vypne po 10 minutách. Elektronická kontrola umožňuje naprogramovat požadovaný výkon s velkou přesností. Ovládání Soft Touch je jemné a ergonomické.Výkon 600 m3/h
13 výkonových stupňů
Tlačítko intenzivního odtahu – Booster
Hlučnost: 65 dB(A)
3 hliníkové tukové filtry vhodné do myček
Osvětlení 2 x 40W
Ovládání tlačítkovým ovladačem

Provedení: nerez - IX

Rozměry (v x š x h): 1050 x 898 x 495 mm

Parametry produktu

BarvaNEREZOVÁ / STŘÍBRNÁVýkon odsávání600 m3/h
DisplejNEOvládáníMECHANICKÉ
RecirkulaceANOSe sklemNE
Počet motorů1OdtahyHORNÍ
Maximální hlučnost65 dBBarevný odstínNEREZ
Hloubka495 mmŠířka898 mm
Výška1050 mm

Zákazníci hledají tento výrobek také jako HOTPOINT-ARISTON HB 9 F IX.

nahoru

Vaše dotazy

Položte dotaz našemu prodejci
Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Často se nás ptáte

Jsme jedineční!

 • Rychlé a kvalitní dodání

  Nabízíme osvědčené přepravce, jejichž kvalitu dlouhodobě monitorujeme. Snažíme se, aby Vaše zásilky byly v těch nejlepších rukou.

 • Co nabízíme, to také známe!

  Náš tým je složen z opravdových odborníků, kteří své práci rozumějí. Každá naše kategorie má své specialisty, kteří pro Vás vybírají nejlepší produkty.

 • Výdejní místa a ochotní prodejci

  Jako jeden z mále eshopů provozujeme síť vlastních výdejních míst, kde si můžete svou objednávku vyzvednout.

 • Náš zákazník - náš pán!

  Věříme, že se nám nabídka kvalitních produktů a poskytování pečlivě vybraných služeb ve spokojenosti zákazníků vrátí.

 • 96 % zákazníků nás doporučuje

  Díky Vám jsme se stali vítězem ankety ShopRoku - nejoblíbenějším e-shopem v ČR a Štikou českého byznysu.

Vytisknout stránku Poslat e-mailem Sdílet na facebooku

PřihlásitZákaznická zóna

nebo tradičněZaslat zapomenuté heslo Chci se registrovat

Do zákaznické zóny vstoupíte kliknutím
na Vaše přihlašovací jméno.

0 Kč