CZKČeskySlovensky

myčka nádobí
SIEMENS SN 25M883 EU

Volně stojící široká myčka nádobí 60 cm SIEMENS SN 25M883 EU speedMatic v energetické třídě A++. Pro kvalitní mytí je připravena sada programů jako je 70°C, auto 45-65°C, Eco 50°C, rychlý 45°C a předmytí. Výrobce: SIEMENS

Produkt nelze koupitjiž se nenachází v naší nabídce

11404Více v e-shopu
4.9051

Energetický štítekNávod

Popis produktu

Spotřebič s certifikací A++Jedno mytí stojí ± 0,81 Kč za vodu a 4,49 Kč za energie.Jak počítáme?
Cena vody 81,04 Kč / m3, cena energie 4,83 Kč / kWh Vycházíme z průměrných cen za energie v České republice. Uvedené ceny se mohou dle regionů lišit, snažíme se však o co nejvěrohodnější údaj. Kalkulace je pak provedena dle konkrétních parametrů produktu, u kterého je výpočet orientační energetické náročnosti zobrazen.

A++
Náklady na energii stále rostou. Odhady nás vedou až k zdvojnásobení v roce 2010. Kvůli tomu se můžeme rozčilovat, a nebo něco udělat. Díky zvláště úspornému ecoPlus domácímu spotřebiči od Siemens prokážete velkou službu nejenom ochraně klimatu, ale i svému rodinnému rozpočtu. Tyto spotřebiče jsou výsledkem našeho dlouholetého vývoje v oblasti úspory energie. Jsou vybaveny energeticky nenáročnými kompresory, které dokážou velmi výrazně snížit spotřebu energie. Tak spořte s námi!

Auto 45-65°C
Dosáhne při středním stupni zašpinění a smíšeném nádobí zcela automaticky těch nejlepších výsledků mytí při optimální spotřebě.

VarioSpeed
Celých 14 nebo 13 jídelních souprav za 140 minut při standardním programu Eco 50 °C, to je již úctyhodný výkon! Při zvolení funkce VarioSpeed umyjete dokonce ještě dvakrát tak rychleji, tzn. za pouhých 70 minut. Neuvěřitelné!

Dávkovací asistent
Dávkovací asistent je přihrádka na mycí prostředky, která je umístěna na okraji horního koše – a tak je při vkládání nádobí uchráněna před kapajícími zbytky pokrmů. Během mycího cyklu spadne tableta do speciální „záchytné přihrádky“, kde se kontrolovaně zcela rozpustí a zaručuje vždy dokonalý výsledek mytí. Je tak vyloučeno, aby tableta zapadla jako dosud mezi talíře nebo do koše na příbory nebo aby se rozpustila nedokonale, čímž by nebyl zaručen optimální mycí výkon.

AquaSensor
AquaSenzor III reguluje spotřebu vody v závislosti na druhu a síle znečištění nádobí tím, že kontroluje mycí vodu infračerveným paprskem a zjišťuje přítomnost nejmenších částeček potravin, tuků nebo zbytků čisticího prostředku. Elektronika rozhodne podle stupně znečištění vody, zda ušetříte jeden mycí chod, nebo musí být přivedena čistá voda. Výsledek mytí: zářivě čisté nádobí se 100 % zárukou hygienické čistoty.

Senzor naplnění
Senzor naplnění zjistí množství nádobí v myčce, upraví podle toho spotřebu vody a v případě potřeby napustí čistou vodu. Tak je vždy použito optimální množství vody k dosažení perfektně čistého nádobí. Vhodné naplnění vodou vyhodnotí snímač otáček, který rozpozná hladinu vody. V případě, že je myčka plně naložena (velké množství nádobí), je pro namočení nutné větší množství vody a hladina vody klesá. V tomto případě myčka automaticky dopustí další vodu. Je-li v myčce nádobí menší množství nádobí, je voda určená k mytí značně zredukována.

Výměník tepla
Takto úsporně působí systém výměníku tepla: teplo vznikající při mytí je využíváno pro předehřátí studené vody z kohoutku pro příští mycí chod. Toto zpětné získávání energie se společně s kondenzačním sušením stará o extrémně nízké hodnoty spotřeby! Zvláště hygienicky kromě toho probíhá sušení nádobí, protože při kondenzačním sušení není přiváděn žádný vnější vzduch. Kromě toho se při otevření spotřebiče po skončení programu už neobjeví nepříjemná oblaka horké páry.

Časová předvolba
Pomocí této funkce můžete spustit program, kdykoliv si to budete přát, např. přes den, když budete v práci, abyste měli večer po příchodu domů všechno čisté. Nebo v noci za výhodný nízký tarif za elektřinu. Začátek programu lze podle přání a podle modelu předvolit až 24 hodin dopředu. Ukazatel informuje na minutu přesně, kolik času zbývá ještě do ukončení programu.

Výškově nastavitelný horní koš
Umožňuje velmi pohodlné vkládání talířů jakékoliv velikosti nebo neskladného velkého nádobí.Podle toho, kde je potřeba více místa, můžete změnit výšku horního koše. Podle nastavené výšky se pak vytvoří více místa v jednom z košů na nádobí.

AquaStop se zárukou
AquaStop se skládá:
• ze speciální, dvouplášťové přívodní hadice
• z bezpečnostního ventilu
• plovákovým spínačem, umístěným na vaně.
V případě vypnutého spotřebiče je bezpečnostní ventil bez proudu a tudíž uzavřený, a hadice jsou bez tlaku. Pokud myčka začíná umývat a je zapotřebí přísunu vody, bezpečnostní ventil se automaticky otevře. V případě, že ze spotřebiče nebo z hadice vytéká voda, je přívod vody do myčky automaticky uzavřen.

Dětská pojistka
Elektronická blokace tlačítek či mechanická dětská pojistka ochrání Vaše všetečné dítko před případným úrazem a Vás před přeprogramováním spotřebiče. Mechanická dětská pojistka zabrání otevření dvířek myčky, elektronická blokace tlačítek zabrání přeprogramování Vámi zvoleného programu.třída spotřeby energie A++
třída účinnosti sušení A
spotřeba v programu Eco 50°C: el. energie: 0,93 kWh, voda: 10 l
spotřeba energie v programu Eco 50 °C: 266 kWh/rok
spotřeba vody v programu Eco 50 °C: 2800 l/rok
doba trvání programu Eco 50 °C: 175 min
spotřeba energie ve vypnutém stavu a v režimu ponechání v zapnutém stavu: 0,1 W/0,1 W
trvání režimu ponechání v zapnutém stavu: 0 min
5 mycích programů: intenzivní 70°C, auto 45-65°C, Eco 50°C, rychlý 45°C, předmytí
speciální funkce: intensiveZone, varioSpeed
speedMatic hydraulický systém
dávkovací asistent 
možnost připojení na teplou vodu – spotřeba v programu Eco 50°C: 0,7 kWh
technika střídavého mytí
systém šetrného mytí skla
výměník tepla
regenerační elektronika
AquaSenzor III
aquaStop se zárukou
senzor naplnění
• displej: časová předvolba 1-24 hodin, ukazatel zbytkového času v minutách
elektronické ukazatele nedostatku soli a leštidla
2nás. dětská pojistka: zamezení otevření spotřebiče/blokace tlačítek
výškově nastavitelný horní koš pomocí trojnásobného rackMaticu
příborová zásuvka vario
varioFlex stříbrné mycí koše: sklopné trny v dolním koši 4x, v horním koši 2x,odkládací přihrádka na malé šálky v horním koši 2x, v dolním koši 2x
množství náplně: 14 jídelních souprav• možnost podstavby
hlučnost: 46 dB (re 1 pW)
Rozměry (V x Š x H) v cm: 85 x 60 x 60

Parametry produktu

Myčky nádobíJsme malá rodina, Jsme velká rodinaBarvaNEREZOVÁ / STŘÍBRNÁ
Energetická třídaA++Počet sad14
Spotřeba energie0.93 kWhSpotřeba vody10 l
DisplejANOPočet programů5
Počet teplot5Poloviční náplňNE
RychloprogramANOPříborová zásuvkaANO
Vnitřní osvětleníNEOdložený startANO
Dětská pojistkaANOAquastopANO
Ochrana proti přetečeníANOHlučnost46 dB
Barevný odstínNEREZHloubka600 mm
Šířka600 mmVýška850 mm

Zákazníci hledají tento výrobek také jako SIEMENS SN25M883 EU, SIEMENS SN 25M883EU, SIEMENS SN25M883EU.

Hodnocení zákazníky

 • 5/5


  Hodnotilo 51 zákazníků
 • Zákazník17.01.2016

  Pro:
  tichá,myje velmi dobře,krásný vzhled;

  Shrnutí:
  i přes uvedené drobnosti jsem naprosto spokojená,nemám co vytknout,koupila bych znovu;

 • Zákazník08.01.2016

  Pro:
  Tichá,přehledný displej;

  Shrnutí:
  Vzhledově hezká,oceňuji šuplík na příbory;

 • Zákazník15.05.2015

  Pro:
  Přehledný display,tichá,s vario programem plná myčka za 70 minut,regál na příbory;

  Proti:
  Horší sušení;

  Shrnutí:
  Dobrá koupě;

 • Zákazník05.05.2015

  Pro:
  samostatný košík na příbory tichá;

  Shrnutí:
  Perfektní myčka za úžasnou cenu se samostatným horním košem na příbory. Velmi tichá - ani není znát, že je spuštěná. Pěkný vzhled, jednoduché ovládání, velkým plusem je úprava proti otiskům. Jsem velmi ráda, že jsem zvolila tuto myčku - naprostá spokojenost, mohu jen doporučit. Další úžasnou funkcí je, že si sama myčka přizpůsobí délku mytí dle zašpiněného nádobí - překvapila mé očekávání.;

Další hodnocení

Vytisknout stránku Poslat e-mailem Sdílet na facebooku

PřihlásitZákaznická zóna

nebo tradičněZaslat zapomenuté heslo Chci se registrovat

Do zákaznické zóny vstoupíte kliknutím
na Vaše přihlašovací jméno.

0 Kč