CZKČeskySlovensky

mraznička
LIEBHERR TGS 4000

Šuplíková mraznička Liebherr TGS 4000 je vybavena rošty, nikoli šuplíky. Její využití je především v gastronomii a obchodu. Užitný objem 3mrazničky 85 l je rozdělen 3 policemi. Výrobce: LIEBHERR

Produkt nelze koupitjiž se nenachází v naší nabídce

35089Více v e-shopu
5.000

Návod

Popis produktu

Výrobky Liebherr prodávané prostřednictvím internetového obchodu www.levneelektro.cz jsou distribuovány prostřednictvím oficiálního importéra zboží do ČR.

!!! POZOR !!! MRAZNIČKA MÁ POUZE ROŠTY viz. dále
PROFESIONÁLNÍ MRAZNIČKY LIEBHERR (obecně) - nejvyšší výkon při mražení
Ve všech profesionálních oblastech, ve kterých je čerstvost potravin těžištěm kvality, jsou na mrazící zařízení kladeny obzvlášť velké požadavky. Liebherr má proto speciální program, který je svou kvalitou chlazení a výběrem materiálů koncipován na nejvyšší požadavky. Ať už časté otevírání dveří nebo vysoká okolní teplota v kuchyňských prostorech. Kombinace velkého chladícího výkonu, až do detailu kvalitního zpracování a pro profesionální potřeby navržené výbavy nabízí "čerstvý" výkon pro nejvyšší profesionální požadavky. V mrazničkách Liebherr lze dlouhodobě a spolehlivě skladovat velké množství hluboce zmražených potravin.

Kvalita až do detailuPřístroje ProfiPremiumline a ProfiLine od Liebherru poskytují všechny přednosti, které požadují profesionálové od spolehlivých mrazniček. Vysoce jakostní materiály,
výkonné chladící komponenty a precizní zpracování až do detailu zaručují vysokou kvalitu přístrojů Liebherr.

Funkční a elegantní – design SwingLineNové dveře SwingLine lze ergonomicky a snadno otevírat pomocí madla integrovaného do dveří po celé jejich výšce. Nejsou zde žádné dopředu vyčnívající díly, které by omezovaly práci v okolním prostoru. Robustní dveře jsou přitom obzvlášť snadno čistitelné.Těsnění dveří jsou vyměnitelné. Dveře zůstávají při úhlu otevření 90° otevřené, pod 75° jsou samozavírací. Integrovaný zámek je obzvlášť robustní a chrání před nežádoucím přístupem. Směr otevírání dveří lze měnit.

Snadno čistitelnéV oborech, ve kterých se denně zpracovává velké množství potravin, hraje hygiena obzvlášť velkou roli. Všechny modely jsou vybaveny vnitřkem z chromniklové oceli 304 s integrovaným opěrným žebrováním. Vnitřek lze proto obzvlášť jednoduše a lehce čistit i bez demontáže opěrných lišt. V podlahové vaně vyrobené s velkými rádiusy hlubokým
tažením z jednoho kusu se nachází praktický čistící odtok.

Maximální hygiena – Nastavitelné nohyNohy z chromniklové oceli jsou výškově nastavitelné v rozsahu 150mm až 180mm. To umožňuje snadné umývání podlahy pod přístroji.

Přesné a komfortní – elektronické ovládáníPřesné elektronické ovládání ve spojení s optimalizovanými chladícími komponenty zaručuje kvalitu chlazení pro profesionály. Ovládání je uživatelsky přívětivé a disponuje napěťovým kontaktem. To umožňuje připojení k centrálnímu bezpečnostnímu systému. Nežádoucí změny teploty a neuzavřené dveře hlásí integrovaný dveřní a teplotní alarm.
Elektronika je umístěna hygienicky za fólií.

Chladící výkon v profesionální kvalitěChladící agregáty jsou ve spojení s dynamickým chlazením a přesným elektronickým řízením dimenzovány na nejvyšší požadavky. Speciálně vyvinutým vedením proudění vzduchu ve vnitřním prostoru je dosaženo optimálního rozdělení chladu v celém přístroji. I při častém otevírání dveří a ukládání velkého množství čerstvých potravin zaručuje efektivní
výparník se systémem cirkulace vzduchu s dvojnásobnou ventilací vždy požadovaný chladící výkon. Při otevření dveří je ventilace zastavena. Chlad tak zůstává v přístroji – cenná energie je tím ušetřena. Automatické odtávání probíhá vysoce efektivně a energeticky úsporně pomocí horkého plynu. Chladící komponenty jsou bezpečně a dobře přístupné v horní části. Pro čištění nebo servis lze stěnu zakrývající kompresor snadno vyklopit nahoru, což zaručuje velmi dobrou přístupnost.

Flexibilní a normě odpovídající – vnitřní prostorVnitřní stěny odpovídající normám jsou z vysoce jakostní chromniklové oceli 304. To zaručuje stabilitu, flexibilitu, optimální hygienu a snadné čištění. Na žebrování vnitřku lze nasunout normované gastronomické nádoby, stejně tak jako nosné rošty. Vnitřní prostor z chromniklové oceli 304 je konstruován pro gastronomickou normu 2/1. Nosné rošty mají značnou nosnost - až 60 kg.

Mrazničky GN 2/1 s chlazením cirkulujícím vzduchem, ProfiPremiumlinePro skladování hlubokozmražených produktů nabízejí přístroje ProfiPremiumline velký chladící výkon. Jsou dimenzovány pro extrémě široký rozsah teplot -10 °C až -35 °C při teplotě okolí až +43 °C. Nová, přehledná elektronika odpovídající HACCP je vybavena zaznamenáváním teplot pomocí sériového rozhraní a jedním napěťovým kontaktem. Vnější stěny z vysoce kvalitní chromniklové oceli 304 lze snadno udržovat v čistotě, což umožňuje udržovat hygienu na profesionální úrovní.

Přesné a komfortní – elektronické řízeníElektronika s textovým displejem řady ProfiPremiumline s integrovanými hodinami reálného času odpovídá požadavkům HACCP. Je vybavena rozhraním RS 485, integrovaným beznapěťovým kontaktem alarmu a infračerveným rozhraním. To umožňuje zapojení do sítě s centrálním systémem dokumentace stejně tak, jako čtení uložených dat přímo z paměti
přístroje. Pro pohodlné ovládání jsou předem nadefinovány 3 různé chladící programy, u kterých je teplota přizpůsobena specifickému použití. Tak jsou například k dispozici programy pro hlubokozmražené produkty, skladování a zmrzlinu. Nezávisle na tom lze nastavovat individuální teplotní rozsahy. Elektronika řídí automatické odmrazování
vysoce efektivním horkým plynem. Kromě toho existuje i příslušenství umožňující individuálně řídit proces odmrazování. Maximální ochranu zajišťuje optický a akustický dveřní a teplotní alarm. Mimoto je dokumentována teplota, datum a čas.

CNS-roštyRošty z vysoce jakostní chromniklové oceli 304 mají nosnost až 60 kg pro 2/1 GN.

Nožní pedálI když právě nejsou volné ruce, lze přístroj pohodlně otevřít integrovaným nožním pedálem. Dveře zůstávají při úhlu otevření 90° otevřené. Pod 75° jsou dveře samozavírací.

Mrazničky GN 2/1 s chlazením cirkulujícím vzduchem, ProfiLine V mrazničkách ProfiLine lze spolehlivě uskladnit velké množství hlubokozmražených potravin. Teplotní rozsah lze při teplotě okolí až +43 °C nastavit v rozsahu -10 °C až -35 °C (v GGPv 1470 v -10 °C až -26 °C). Velký chladící výkon ve spojení s optimálně využitelným vnitřním prostorem zajišťují dlouhodobou čerstvost potravin podle potřeb.

Přesná elektronikaElektronika ProfiLine s digitálním displejem umožňuje nastavení teploty s přesností na stupeň. Je vybavena beznapěťovým kontaktem alarmu.To umožňuje připojení k centrálním zabezpečovacím systémům. Vysoce efektivní a energeticky úsporné odmrazování horkým plynem zajišťuje u přístrojů ProfiLine, že v nich nikdy nevytvoří námrazu. Existuje i příslušenství umožňující individuálně řídit proces odmrazování. Maximální ochranu zajišťuje optický a akustický dveřní a teplotní alarm.

Pevné roštyPevné nosné rošty pro GN 2/1 jsou potaženy umělou hmotou a mají nosnost až 60 kg.

-------------------------------------

Detaily produktu:
Spotřeba 912 kWh/rok
Příkon 1.5 A / 200
Objem brutto 400 l
Užitný objem 385 l
Mrazicí část 385 l
Pracovní teplota okolí SN

•Systém chlazení v mrazicí části: statický
•Způsob odmrazování v mrazící části: ruční
•Typ ovládání: mechanické ovládání
•Ukazatel teploty mrazící části: vnější digitální
•Poliček v mrazící části: 3
•Nosnost poliček: 40
•Výška poličky: 1 cm
•Teplotní rozsah v mrazící části: -9°C až -26°C
•Chladivo: R 600a
•Nastavitelné nožičky: 4
•Materiál nožiček: nerezové
•Zámek: ano
•Příkon: 1.5 A / 200
•Napětí: 220-240 V
•Délka přívodního kabelu: 190 cm
•Umístění dveří: vpravo, zaměnitelné

•Dveře/víko: bílé
•Povrchová úprava boků: bílé

Rozměry (v x š x h) 151 x 75 x 71 cm
Výška bez pracovní desky: 146.5 cm
Šířka při otevřených dveřích: 80 cm
Vnitřní šířka: 61.3 cm
Hloubka při otevřených dveřích bez madla: 142.5 cm
Hmotnost 79 kg

------------------------------------

Podrobnější informace k jednotlivým výrobkům naleznete v tomto katalogu
Chladničky a mrazničky pro komerční použití.

Více o společnosti Liebherr a jejich výrobcích naleznete na liebherr.cz.

Parametry produktu

BarvaBÍLÁCelkový objem400 l
Rozsah teplot-9 °C až -26 °CPočet přihrádek mrazáku3
Varovný signálANOBarevný odstínBÍLÁ
Hloubka710 mmŠířka750 mm
Výška1510 mm

Zákazníci hledají tento výrobek také jako LIEBHERR TGS4000.

Vytisknout stránku Poslat e-mailem Sdílet na facebooku

PřihlásitZákaznická zóna

nebo tradičněZaslat zapomenuté heslo Chci se registrovat

Do zákaznické zóny vstoupíte kliknutím
na Vaše přihlašovací jméno.

0 Kč