CZKČeskySlovensky

myčka nádobí
BOSCH SMV 48M10 EU ActiveWater

Myčka nádobí integrovaná 60cm BOSCH SMV 48M10 EU ActiveWater má senzor naplnění, který zjistí množství nádobí v myčce, upraví podle toho spotřebu vody a v případě potřeby napustí čistou vodu. Výrobce: BOSCH

Produkt nelze koupitjiž se nenachází v naší nabídce

20991Více v e-shopu
4.9036

Energetický štítekNávod

Popis produktu

Spotřebič s certifikací A++Jedno mytí stojí ± 0,81 Kč za vodu a 4,59 Kč za energie.Jak počítáme?
Cena vody 81,04 Kč / m3, cena energie 4,83 Kč / kWh Vycházíme z průměrných cen za energie v České republice. Uvedené ceny se mohou dle regionů lišit, snažíme se však o co nejvěrohodnější údaj. Kalkulace je pak provedena dle konkrétních parametrů produktu, u kterého je výpočet orientační energetické náročnosti zobrazen.

Green TechnologyTouto známkou oceňujeme spotřebiče, které díky své zvláště „ukázkové“ technologii i při plném nasazení deklarují výjimečně nízkou spotřebu energie, vody nebo ostatních přírodních zdrojů a které – jako všechny domácí spotřebiče Bosch – byly vyrobeny podle těch nejpřísnějších ekologických technologií.

Eco 50 °CMycí program se sníženou spotřebou vody a energie dokonale umyje středně zašpiněné nádobí.

VarioSpeedCelých 14 nebo 13 jídelních souprav za 140 minut při standardním programu Eco 50 °C, to je již úctyhodný výkon! Při zvolení funkce VarioSpeed umyjete dokonce ještě dvakrát tak rychleji, tzn. za pouhých 70 minut. Neuvěřitelné!

1/2 náplňSpeciální funkce poloviční náplň je ideální pro mytí menšího množství nádobí. Díky této funkci ušetříte nejen vodu a energii, ale i doba mytí se příjemně zkrátí.

Dávkovací asistentDávkovací asistent je přihrádka na mycí prostředky, která je umístěna na okraji horního koše – a tak je při vkládání nádobí uchráněna před kapajícími zbytky pokrmů. Během mycího cyklu spadne tableta do speciální „záchytné přihrádky“, kde se kontrolovaně zcela rozpustí a zaručuje vždy dokonalý výsledek mytí. Je tak vyloučeno, aby tableta zapadla jako dosud mezi talíře nebo do koše na příbory nebo aby se rozpustila nedokonale, čímž by nebyl zaručen optimální mycí výkon.

AquaSensorAquaSenzor III reguluje spotřebu vody v závislosti na druhu a síle znečištění nádobí tím, že kontroluje mycí vodu infračerveným paprskem a zjišťuje přítomnost nejmenších částeček potravin, tuků nebo zbytků čisticího prostředku. Elektronika rozhodne podle stupně znečištění vody, zda ušetříte jeden mycí chod, nebo musí být přivedena čistá voda. Výsledek mytí: zářivě čisté nádobí se 100 % zárukou hygienické čistoty.

Senzor naplněníSenzor naplnění zjistí množství nádobí v myčce, upraví podle toho spotřebu vody a v případě potřeby napustí čistou vodu. Tak je vždy použito optimální množství vody k dosažení perfektně čistého nádobí. Vhodné naplnění vodou vyhodnotí snímač otáček, který rozpozná hladinu vody. V případě, že je myčka plně naložena (velké množství nádobí), je pro namočení nutné větší množství vody a hladina vody klesá. V tomto případě myčka automaticky dopustí další vodu. Je-li v myčce nádobí menší množství nádobí, je voda určená k mytí značně zredukována.

Auto 3in1Funkce automatického přizpůsobení mycímu prostředku auto 3in1 Vám umožňuje mýt Vaše nádobí se všemi druhy na trhu dostupnými mycími prostředky(tablety 2in1, 3in1, 4in1 nebo tekuté či konvenční mycí prostředky) bez nutnosti dalšího programování.

Regenerační elektronikaZaručuje nižší spotřebu speciální soli a vody při dosažení optimálním výsledku mytí. Elektronika registruje každou novou dávku čerstvé vody a v závislosti na nastaveném stupni tvrdosti rozhodne o tom, kdy je nutná regenerace změkčovače vody.

Časová předvolbaPomocí této funkce můžete spustit program, kdykoliv si to budete přát, např. přes den, když budete v práci, abyste měli večer po příchodu domů všechno čisté. Nebo v noci za výhodný nízký tarif za elektřinu. Začátek programu lze podle přání a podle modelu předvolit až 24 hodin dopředu. Ukazatel informuje na minutu přesně, kolik času zbývá ještě do ukončení programu.

Příborová vario zásuvkaTřetí úroveň k ukládání nádobí – teleskopická příborová Vario zásuvka. Nahrazuje koš na příbory a uvolňuje tak zároveň více prostoru ve spodním koši. Díky tomuto prostorovému řešení se do prostoru myčky vejde 14 jídelních souprav! Příborová Vario zásuvka se ideálně hodí na ukládání příborů a větších kuchyňských potřeb, jako jsou sběračky nebo metly. Můžete sem umístit dokonce i malé šálky na espreso – a všechny budou mít své stabilní místo.

Výškově nastavitelný horní košUmožňuje velmi pohodlné vkládání talířů jakékoliv velikosti nebo neskladného velkého nádobí.Podle toho, kde je potřeba více místa, můžete změnit výšku horního koše. Podle nastavené výšky se pak vytvoří více místa v jednom z košů na nádobí.

RackMaticNa rozdíl od výškově nastavitelného horního koše můžete systémem Rackmatic pohodlně změnit nastavení výšky i u horního koše naloženého nádobím. Získáte tak místo na větší hrnce a na sklenice s dlouhou stopkou.Stačí jediným hmatem povolit „pojistku" a horní koš posunout nahoru nebo dolů - ať už je přitom horní koš prázdný, nebo naložený nádobím.

AquaStop se zárukouAquaStop se skládá:
• ze speciální, dvouplášťové přívodní hadice
• z bezpečnostního ventilu
• plovákovým spínačem, umístěným na vaně.
V případě vypnutého spotřebiče je bezpečnostní ventil bez proudu a tudíž uzavřený, a hadice jsou bez tlaku. Pokud myčka začíná umývat a je zapotřebí přísunu vody, bezpečnostní ventil se automaticky otevře. V případě, že ze spotřebiče nebo z hadice vytéká voda, je přívod vody do myčky automaticky uzavřen.

Mechanícká dětská pojistkaMyčku nádobí nelze během programu otevřít a zabrání se tak riziku opaření horkou párou.

---------------------------------

Detaily produktu:
Třída spotřeby energie A++Třída účinnosti mytí A
Třída účinnosti sušení A
5 mycích programů: intenzivní 70°C, auto 45-65°C, Eco 50°C, rychlý 45°C
Speciální funkce: VarioSpeed, ½ náplň
Spotřeba v programu Eco 50°C: el. energie: 0,95 kWh, voda: 10 l
Auto 3in1
ActiveWater hydraulický systém
Dávkovací asistent
Technika střídavého mytí
Systém šetrného mytí skla
Regenerační elektronika
AquaSenzor III
AquaStop se zárukou
Výměník tepla
Senzor naplnění
Displej: časová předvolba 1-24 hodin, ukazatel zbytkového času v minutách
Elektronické ukazatele nedostatku soli a leštidla
Dětská pojistka: zamezení otevření spotřebičeVýškově nastavitelný horní koš pomocí 3nás. RackMaticu
InfoLightAkustický signál ukončení programu
Příborová zásuvka Vario- k uložení příborů, naběraček i esspreso šálků
VarioFlex stříbrné mycí koše: sklopné trny v dolním koši 2x, v horním koši 2x, odkládací přihrádka na malé šálky v horním koši 2x, v dolním 2x, koš na příbory
Ostřikovací ramena ve tvaru vlny
Samočistící sítko s trojnásobným filtračním systémem
Množství náplně: 14 jídelních souprav
Hlučnost: 46 dB (re 1 pW)

Rozměry (v x š x h): 815 x 598 x 573 mm
Rozměry pro vestavbu (v x š x h): 815-875 x 598 x 573 mm

Parametry produktu

Myčky nádobíJsme malá rodina, Jsme velká rodinaEnergetická třídaA++
Počet sad14Spotřeba energie0.95 kWh
Spotřeba vody10 lPočet programů4
Počet teplot4Poloviční náplňANO
Odložený startANODětská pojistkaANO
AquastopANOOchrana proti přetečeníNE
Hlučnost46 dBHloubka573 mm
Šířka598 mmVýška815 mm
Hloubka pro vestavbu573 mmŠířka pro vestavbu598 mm
Výška pro vestavbu815 mm až 875 mm

Zákazníci hledají tento výrobek také jako BOSCH SMV48M10EU, BOSCH SMV48M10 EU, BOSCH SMV 48M10EU.

Hodnocení zákazníky

 • 5/5


  Hodnotilo 36 zákazníků
 • Zákazník07.01.2015

  Pro:
  Měje super, neruší když meje, extra šuplík na příbory výrazně zlepšuje kvalitu umytí.;

  Proti:
  Montáž je o dost náročnější a to díky pojistnému ventilu na přívodní hadici (takže původní cestu je potřeba rozšířit pokud se stará myčka nahrazuje novou) a pak také je potřeba seříznout kus z krycí desky která je pod linkou. Montáž čelní desky na dvířka myčky je podobná specialita.;

  Shrnutí:
  Jelikož montáž je nutné provést jen jednout, tak se to dá přežít a celkově je to dobrá koupě.;

 • Zákazník08.05.2014

  Pro:
  myje dobře myje tiše nádobí vyndávám téměř suché ovládání jednoduché všechny programy fungují, jak mají světelný bod na podlaze variabilita košů program poloviční náplň nejlepší věc - vrchní koš na příbory;

  Shrnutí:
  miluju naši novou myčku;

 • Zákazník13.04.2014

  Pro:
  jednoduché ovládání,doře myje,velky prostor,šufle na příbory;

  Shrnutí:
  je to moje první myčka a jsem moc spokojená,dlouho jsem vybírala a dala jsem na recenze lidí, tak doufám,že nás nezklame..;

 • Zákazník12.04.2014

  Pro:
  Tichá Jednoduchá obsluha i montáž;

  Shrnutí:
  Německá kvalita za rozumnou cenu.Doporučuji;

Další hodnocení

Vytisknout stránku Poslat e-mailem Sdílet na facebooku

PřihlásitZákaznická zóna

nebo tradičněZaslat zapomenuté heslo Chci se registrovat

Do zákaznické zóny vstoupíte kliknutím
na Vaše přihlašovací jméno.

0 Kč