CZKČeskySlovensky

ostrůvková digestoř
TEKA CC 40 ISLA

Zdarma pro vás 4letý EXTRA SERVIS TEKA 4letý EXTRA SERVISZdarma 4letý EXTRA SERVIS Doprava zdarma

Stropní ostrůvková digestoř TEKA CC 40 ISLA nabízí dvojitý turbínový motor s výkonem 780 m3/h, 3 rychlosti + 1 intenzivní, elektrický časovač s funkcí odloženého vypnutí a možnost recirkulace přes uhlíkové filtry. Výrobce: TEKA

Cena18 991 Kč

U dodavatele 1 ks, již od 31.5 u Vás

18991Více v e-shopu
4.000

Porovnat produktEnergetický štítekNávod

Popis produktu

Design a funkce pro ideální klima vaření
Digestoře TEKA nejen velmi efektivně odstraňují pachy a páry vznikající při vaření v kuchyni, ale jejich výrazný design je pro moderní kuchyně velmi atraktivní. Například efektně působí nový ostrůvkový odsavač CC 40 válcového tvaru, vyroben z lesklé nerezové oceli, který visí volně v prostoru na stropě. Náznak designu budoucnosti v kombinaci s dnešními moderními technologiemi, to jsou další atraktivní nové komínové odsavače mod. DVL a DPL 90. Oba jsou vybaveny novým dotykovým ovládacím panelem s funkcemi, které nejlépe vyhovují provozním potřebám v kuchyni a zároveň jsou vhodným doplněním nové modelové řady trub HL. Svislá konstrukce modelů DVL 90 nebo DV 80 pak zaručuje dostatek prostoru v okolí varné desky hlavně a vyšším osobám umožní pohodlný přístup pro vaření. Na první pohled upoutá přední plochá strana z černého skla. Samozřejmě, že TEKA nabízí digestoře pro všechny možné instalace. Od ostrůvkových – prostorových, přes komínové – dekorativní až po klasické – podstavné či vestavné. Všechny odsavače Teka jsou standardně vybaveny hliníkovými tukovými filtry.


Odsavač par musíte instalovat do určité bezpečnostní vzdálenosti nad varnou desku nacházející se pod odsavačem. Při nedodržení této podmínky může dojít k poškození odsavače a k nesprávné funkci odsávání. Pro elektrické i plynové varné desky je Výkon odsavače par závisí na velikosti místnosti, kde je umístěn. Při určování objemu (podlahová plocha krát výška místnosti) se doporučuje neodečítat objem nábytku a předmětů, které se v místnosti nacházejí. Tato hodnota slouží jako bezpečnostní parametr a představuje rezervu. Ze zkušeností víme, že dostačující je šestinásobná hodinová výměna vzduchu a maximální, při které nevzniká průvan, je dvanáctinásobná hodinová výměna vzduchu. Výkon odsavače par se jednoduše vypočítá jako součin objemu místnosti a koeficientu výměny vzduchu.

Příklad: místnost má rozměry 4 x 3 m, výška 2,6 m
minimální výkon = 4 x 3 x 2,6 x 6 = 187,2 m3
maximální výkon = 4 x 3 x 2,6 x 12 = 374,4 m3

Odsavač par zapínejte 5 minut před vlastním vařením, aby se v místnosti vyrovnaly tlaky vzduchu a odsavač tak mohl plnit svou funkci a vypínejte 10 až 15 minut po skončení vaření aby se vzduch v místnosti dostatečně vyčistil. Volte raději odsavač s vyšším výkonem, protože při provozu může pracovat na nižší rychlost a tím omezíte hlučnost ventilátoru. To platí především pro recirkulaci (provoz s pachovým filtrem), kdy dochází ke snížení výkonu odsavače průchodem vzduchu přes filtr.
Pro správnou funkci odsávání se doporučuje do místnosti přivádět sekundární vzduch, aby vzniklo rovnoměrné proudění vzduchu a nedocházelo k úbytku vzduchu v místnosti. To je možné zajistit například ventilací okna.
doporučená minimální vzdálenost odsavače od desky 65 cm. Pokyny pro správnou instalaci naleznete v návodu.

Provoz s cirkulací vzduchu
Pokud není ze stavebních důvodů možný provoz s odvětráním, můžete takřka všechny odsavače par použít v provozu s cirkulací vzduchu. I při tomto druhu provozu je vzduch čištěn tukovým filtrem. Před navrácením tohoto vzduchu zpět do místnosti navíc odstraňuje aktivní uhlíkový filtr pachové částečky v něm obsažené. Výhody: jednoduchá instalace a žádné tepelné ztráty v zimním ani letním období. Nevýhody: výměna uhlíkového filtru (1x ročně) = dodatečné finanční náklady, vyšší hlučnost, nižší výkon odsavače. 

Provoz s odvětráním
Při provozu s odvětráním je vzduch čištěný kovovým tukovým filtrem odváděn do volného prostoru. Vznikající podtlak v místnosti umožňuje proudění čerstvého vzduchu otevřenými okny a sousedícími místnostmi zpět do místnosti s odsavačem par. Výhody: efektivnější čištění vzduchu. Nevýhody: tepelné ztráty v zimním období a náročnější instalace.Dotykové ovládání digitální programátor
Halogenové osvětlení
3 rychlosti + 1 intenzivní
Elektrický časovač funkcí odložené vypnutí
Indikátor nasycení filtrů

Dvoudílný teleskopický kryt odtahu
Hliníkové tukové filtry
Dvojitý turbínový motor s výkonem 780 m3/h
Možnost recirkulace přes uhlíkové filtry
Hlučnost 56 dB
Odtah o ∅ 150 mmTeka

Teka je průmyslová skupina s dlouholetou tradicí, která byla založena před více než 90lety a je světovým průkopníkem ve svém oboru. Divize kuchyní Teka patří mezi přední výrobce na světě. Teka Vám svými vestavěnými produkty vybaví celou kuchyň. U nás najdete nejširší sortiment výrobků od jedné značky. Teka nejen splní všechna Vaše přání, ale určitě i předčí Vaše očekávání.

Firma Teka je nadnárodní korporace zaměstnávající přes 5000 lidí a je jedním z největších světových výrobců kuchyňských dřezů a jediným technologickým výrobcem na dnešním trhu, který nabízí plně integrované řady, tzn. že dokáže vybavit kuchyň od začátku do konce značkovým zařízením TEKA. Kuchyňské dřezy Teka patří mezi nejkvalitnější dřezy na trhu. Kuchyňská divize Teka má třináct výrobních závodů v Evropě, dva v Americe a dva v Asii. Společnost Teka vyváží do 125 zemí světa. Společnost Teka je také známá jako sponzor fotbalového klubu FC Real Madrid.

Parametry produktu

BarvaNEREZOVÁ / STŘÍBRNÁVýkon odsávání780 m3/h
DisplejANOOvládáníDOTYKOVÉ
RecirkulaceANOSe sklemNE
Počet motorů1OdtahyHORNÍ
Maximální hlučnost56 dBBarevný odstínNEREZ
Hloubka380 mmŠířka400 mm
Výška900 mm až 1200 mm

Zákazníci hledají tento výrobek také jako TEKA CC-40, TEKA CC40ISLA.

nahoru

Vaše dotazy

Položte dotaz našemu prodejci
Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Často se nás ptáte

Jsme jedineční!

 • Rychlé a kvalitní dodání

  Nabízíme osvědčené přepravce, jejichž kvalitu dlouhodobě monitorujeme. Snažíme se, aby Vaše zásilky byly v těch nejlepších rukou.

 • Co nabízíme, to také známe!

  Náš tým je složen z opravdových odborníků, kteří své práci rozumějí. Každá naše kategorie má své specialisty, kteří pro Vás vybírají nejlepší produkty.

 • Výdejní místa a ochotní prodejci

  Jako jeden z mále eshopů provozujeme síť vlastních výdejních míst, kde si můžete svou objednávku vyzvednout.

 • Náš zákazník - náš pán!

  Věříme, že se nám nabídka kvalitních produktů a poskytování pečlivě vybraných služeb ve spokojenosti zákazníků vrátí.

 • 96 % zákazníků nás doporučuje

  Díky Vám jsme se stali vítězem ankety ShopRoku - nejoblíbenějším e-shopem v ČR a Štikou českého byznysu.

Vytisknout stránku Poslat e-mailem Sdílet na facebooku

PřihlásitZákaznická zóna

nebo tradičněZaslat zapomenuté heslo Chci se registrovat

Do zákaznické zóny vstoupíte kliknutím
na Vaše přihlašovací jméno.

0 Kč