CZKČeskySlovensky

kompaktní fotoaparát
NIKON Coolpix S2900, červený

Hledáte lehký a snadno přenosný fotoaparát, který je štíhlý, stylový a jednoduchý? Fotoaparát COOLPIX S2900 s 20 miliony pixelů se snadno vejde do vaší kapsy či kabelky, takže budete moci zachytit všechny cenné okamžiky. Výrobce: NIKON

Produkt nelze koupitjiž se nenachází v naší nabídce

2790Více v e-shopu
3.500

Návod

Popis produktu

Fotoaparát COOLPIX S2900 zachytí vaše krásné vzpomínky stylově.
Hledáte lehký a snadno přenosný fotoaparát, který je štíhlý, stylový a jednoduchý? Fotoaparát COOLPIX S2900 s 20 miliony pixelů se snadno vejde do vaší kapsy či kabelky, takže budete moci zachytit všechny cenné okamžiky.

S 5násobným optickým zoomem (až 10násobný s funkcí Dynamic Fine Zoom¹) zachytíte všechny detaily a s efekty Vylepšení vzhledu budou vaše rodina a přátelé vypadat vždy skvěle. Zachyťte veškerou zábavu zaznamenáním HD videosekvence a pořiďte brilantní snímky jediným stisknutím tlačítka díky automatické volbě motivového programu, která vám nabídne vhodné nastavení. S režimem Speciální efekty můžete být kreativní a Panoráma s asistencí vám umožní zachycovat dechberoucí scenérie.Obrazový snímač CCD s 20 miliony pixelů

Obrazový snímač fotoaparátu s velkým počtem pixelů zaručuje, že vždy získáte brilantní a ostré snímky s množstvím detailů – ideální pro tisk a zvětšování na formát plakátů.


Objektiv NIKKOR s 5× optickým zoomem

Objektiv s 5násobným optickým zoomem, který lze dále rozšířit při zachování stejné kvality obrazu až na 10násobný zoom s funkcí Dynamic Fine Zoom¹, umožňuje pořizovat vynikající skupinové snímky a snímky objektů ve velkém měřítku. Už nikdy nezmeškejte žádný zábavný okamžik!

Záznam HD videosekvencí

Díky samostatnému tlačítku záznamu videosekvence budete připraveni zachytit každý magický okamžik ve formátu HD (720/30p) Proměňte své přátele ve filmové hvězdy nebo snadno dokumentujte rodinné oslavy.
Panoráma s asistencí
Funkce Panoráma s asistencí zkombinuje přímo ve fotoaparátu pořízené snímky do panoramatických snímků, které zachytí ohromující scenérie přesně tak, jak si je pamatujete.

16 motivových programů

Nejste si jistí správným nastavením? Fotoaparát vám pomůže! Vyberte typ fotografovaného motivu a fotoaparát nastavení automaticky přizpůsobí tak, aby vytvořil perfektní snímek.


Zaostřování s vyhledáním hlavního objektu

Díky rychlému a přesnému automatickému zaostřování snadno pořídíte brilantní snímky s automatickým rozpoznáním a zaostřením libovolného objektu – ideální při fotografování dětí či domácích mazlíčků.

6,7cm/2,7˝ monitor LCD
Na velkém monitoru LCD s regulací jasu vždy jasně uvidíte aktuální záběr objektivu či přehrávaný obraz, a to i za jasného slunečního světla.

Automatická volba motivových programů
Pokud chcete nastavení raději ponechat na fotoaparátu, pomůže vám automatickým výběrem z řady typických snímacích podmínek a optimalizuje za vás všechna nastavení.

Dlouhá výdrž baterie
Díky velmi dlouhé výdrži dobíjecí lithium-iontové baterie můžete zachytit všechny cenné okamžiky z noční zábavy nebo třeba fotografovat celý den na dovolené.

EXPEED C2
Rychlý a výkonný systém zpracování obrazu Nikon zaručuje okamžitou odezvu, vysokou citlivost ISO a výjimečnou kvalitu obrazu.

8 speciálních efektů
Buďte tvořiví a experimentujte s různými efekty, abyste dosáhli jedinečného vzhledu snímků. Vyzkoušejte efekt Selektivní barva, který zvýrazní vámi zvolenou barvu na jinak černobílém snímku a dodá snímku dramatický efekt. Nebo použijte efekt Rybí oko a získejte širokoúhlý obraz.

12 efektů Vylepšení vzhledu
Když je retušování tak snadné, mohou všichni vypadat skvěle na každém snímku. Můžete změkčovat pleť, barvit rty, a dokonce i přidávat oční stíny a řasenku.

Redukce pohybové neostrosti
Rozmazané snímky jsou minulostí. Redukce pohybové neostrosti koriguje chvění fotoaparátu a pohybu objektu, aby bylo možné získat ostré snímky za všech okolností – i v případě rychle se pohybujících objektů.

Inteligentní portrét
S tímto režimem, který průběžně odstraňuje problémy při zachycování portrétu, dosáhnete vždy skvělých výsledků. Samospoušť detekující úsměv automaticky pořídí snímek v okamžiku, kdy se osoba usměje, Kontrola mrknutí varuje v případě, že detekuje mrknutí fotografované osoby, a Korekce efektu červených očí koriguje chybné zbarvení očí vzniklé v důsledku použití blesku.

Samospoušť detekující úsměv v režimu sériového snímání
Chcete zachytit dokonalý úsměv? Tento režim automaticky rozpozná, kdy se fotografovaná osoba usměje, a pořídí až pět snímků v sérii, abyste zachytili přesný okamžik toho nejvíce okouzlujícího úsměvu.

Pokročilá automatická aktivace blesku s redukcí efektu červených očí
Už nikdy si nenechte zničit skupinový snímek nebo portrét efektem červených očí. Automatická korekce ve fotoaparátu efekt červených očí automaticky odstraní při použití režimu Noční portrét.

NIKON IMAGE SPACE
Cloudová služba NIKON IMAGE SPACE pro ukládání a sdílení snímků nabízí všem uživatelům výrobků Nikon zdarma 20 GB úložného prostoru online. Další informace získáte na adrese www.nikonimagespace.com.

OSTATNÍ

Ohnisková vzdálenost 
4,6–23 mm (obrazový úhel je ekvivalentní objektivu s ohniskovou vzdáleností 26–130 mm u kinofilmu)

Světelnost 
f/3,2–6,5

Konstrukce objektivu 
6 čoček / 5 členů

Monitor 
Úhlopříčka 6,7 cm (2,7˝). Přibližně 230 000 pixelů, TFT LCD, pětistupňová regulace jasu

Velikost obrazu (v pixelech) 
20 M (Vysoká) [5 152 × 3 864 (jemná kvalita)]. 20 M [5 152 × 3 864]. 10 M [3 648 × 2 736]. 4 M [2 272 × 1 704]. 2 M [1 600 × 1 200]. VGA [640 × 480]. 16 : 9 (14 M) [5 120 × 2 880]. 1 : 1 [3 864 x 3 864]

Citlivost ISO
ISO 80–1 600. ISO 3 200 (k dispozici při použití režimu Auto)

Samospoušť 
Volitelné zpoždění 10 s a 2 s

Rozsah clony 
2 clony (f/3,2 a f/8 [W])

Doba nabíjení 
Přibližně 3 h (při použití síťového zdroje/nabíječky EH-70P a zcela vybité baterie)

Výdrž baterie 
Přibližně 250 snímků při použití baterie EN-EL19

Skutečná výdrž baterie pro záznam videosekvencí 
Přibližně 1 h 5 min při použití baterie EN-EL19

Dodávané příslušenství 
Poutko, dobíjecí lithium-iontová baterie EN-EL19, síťový zdroj/nabíječka EH-70P (Pokud byl fotoaparát zakoupen v zemi nebo oblasti vyžadující zásuvkový adaptér, je součástí dodávky rovněž zásuvkový adaptér. Tvar zásuvkového adaptéru se liší v závislosti na zemi či oblasti zakoupení.), kabel USB UC-E16

Parametry produktu

BarvaČERVENÁRozlišení fotoaparátu20.48 Mpix
Optický zoom5 xStabilizace obrazuELEKTRONICKÁ
SvětelnostTyp objektivuPEVNÝ
GPSNEHledáčekNE
Druh hledáčkuNEMÁTyp baterieLI-ION
Typ paměťové kartySD, SDHC, SDXCVelikost displeje2.7 palce
Výklopný displejNETyp snímačeCCD
Velikost snímače1/2,3"Výška58.6 mm
Šířka94.5 mmHloubka19.8 mm
Hmotnost119 gBarevný odstínČERVENÁ
Rozlišení videaHD READY

Vytisknout stránku Poslat e-mailem Sdílet na facebooku

PřihlásitZákaznická zóna

nebo tradičněZaslat zapomenuté heslo Chci se registrovat

Do zákaznické zóny vstoupíte kliknutím
na Vaše přihlašovací jméno.

0 Kč