CZKČeskySlovensky

objektiv
TAMRON SP 24-70mm F/2.8 Di VC USD pro Nikon

Objektiv TAMRON SP 24-70mm F/2.8 Di VC USD pro Nikon; Di (Digitally Integrated Design) objektiv navržen speciálně pro digitální zrcadlovky formátu full frame a APS-C. Výrobce: TAMRON

Produkt nelze koupitjiž se nenachází v naší nabídce

27990Více v e-shopu
4.703

Návod

Popis produktu

Tamron SP 24-70mm F/2.8 Di VC USD nabízí jak stabilizaci obrazu VC (Vibration Compensation) pro redukci otřesů patentovanou společností Tamron, tak i USD (Ultrasonic Silent Drive) motor, který umožňuje rychlé a tiché automatické ostření. Tento objektiv ze série SP (Super Performance) ve svojí konstrukci plně využívá specializované optické členy, které byly navrženy pro poskytování špičkové kvality obrazu, včetně tří LD elementů a dvou XR (Extra Refractive Index) čoček. Tamron v objektivu SP 24-70mm VC USD minimalizoval všechny typy chromatické aberace, čím z něj udělal špičku ve své tříde bez ohledu, jestli je používán na fotoaparátu formátu APS-C anebo full frame. Světelnost objektivu SP 24-70mm VC USDf/2.8 umožňuje dosažení harmonie mezi brilantním rozlišením a jemnými rozostřenými efekty. Tento ideální objektiv plně využívá svoji kruhovou clonu pro dosažení uměleckého rozostření obrazu. Je to také první objektiv od společnosti Tamron, s novou konstrukcí odolnou proti vlhkosti. Portréty. Krajinky. Studiové záběry. Tento objektiv je ideální pro všechny příležitosti. Zachyťte na svých snímcích detaily tak jemně, jak jste si to vždy přáli. Rozšiřte Vaše umění až po krajní hranice Vaší inspirace s objektivem SP 24-70mm VC USD.

Tento vysokorychlostní objektiv se světelností f/2.8 je vybaven VC (Vibration Compensation) systémem, který pomáha pořizovat stabilní záběry a vytváří dojem jako by byl obraz doslova nalepen přímo v hledáčku fotoaparátu. Bezproblémové pořizování snímků "z ruky" je tedy možné i ve špatných světelných podmínkách. Systém VC od společnosti Tamron je založen na systému 3 cívek, kde řídící cívky elektromagneticky aktivují skupinu VC čoček kompenzujících otřesy prostřednictvím trí ocelových kuliček. Kompenzační čočky jsou v objektivu upevněny pouze těmito kuličkami, důsledkem čeho je dosažen jejich plynulý pohyb bez tření a odporu.

Všechny objektivy Tamron sa vyznačují vysokou přesností automatického ostření a jsou navrženy tak, aby jednoduše zachytili objekty v téměř každé situaci. Někdy je ale potřebné snímky jemně doladit za pochodu. Integrace přímého manuálního ostření Vám nabízí právě tuto možnost: místo přepínáni vypínačů může fotograf přepnout z automatického na manuální ostření jednoduše nastavením ostřícího kroužku.
Rychlé, přesné a tiché ostření.

V ultrazvukovém motoru generuje piezoelektrický element uspořádaný v kruhové formaci ultrazvukové vibrace v metalickém kruhovém statoru. Vibrační energie je využita na rotaci metalického kroužku rotoru, který je upevněn k statoru. Rotační energie je následně přenášena z rotoru na ovládání ostřícího členu. Výsledkem je vysoce citlivý člen s tichým chodem, vysokým kroutivým momentem a rychlým ostřením.
Vestavěný USD

Konstrukce odolná vůči vlhkosti napomáhá ochránit objektiv před vniknutím vody a dělá jej tak ideálním pro použití v exteriérech

Vysokorychlostní objektivy jako SP 24-70mm VC USD dokážou zachytit snímky s rychlostí závěrky, která je 1-2 expoziční stupně rychlejší, než tomu je u pomalejších objektivů. Patentovaný mechanismus VC (Vibration Compensation) společnosti Tamron poskytuje uživatelům výhodu kompenzace otřesů, umožňující upravení expozice až o 4 expoziční stupně. Kombinace systému VC s výhodami vysokorychlostního objektivu umožňují fotografování "z ruky" i v situacích, kdy by běžně bylo použití stativu nutností.

OSTATNÍ

Bajonet: Nikon F
Kategorie objektivu: Standardní
Objektiv pro formát: Full frame, APS-C
Ohnisko: Proměnlivé
Optická stabilizace: Ano

Parametry produktu

BajonetNIKONMin. ohnisková vzdálenost24 mm
Max. ohnisková vzdálenost70 mmSvětelnost2,8
Průměr filtrového závitu82 mmOptická stabilizace obrazuANO
Nejkratší zaostřitelná vzdálenost38 cmHmotnost825 g

Hodnocení zákazníky

 • 5/5


  Hodnotili 3 zákazníci
 • Zákazník17.03.2016

  Pro:
  výborný univerzál s parádní kresbou a dobrou cenou oproti značkovému;

  Proti:
  snad jen přední krytka by mohla mít lepší vybrání na prsty;

 • Zákazník15.03.2016

  Pro:
  Vše;

  Proti:
  Snad průměr filtr.záv.;

  Shrnutí:
  Spokojenost:,doporučuji.;

 • Zákazník09.03.2015

  Pro:
  Výborna obrazová kvalita jiż od f2.8. Cena vs výkon. Perfektní stabilazace obrazu.;

  Proti:
  Filtrový závit 82mm;

  Shrnutí:
  Za tu cenu je to parádní základní sklo na FF. Srovnatelná kvalita s Nikon 24-70 2.8. Avšak o dost levnější. Za ušetřené peníze dokoupíte i nějaký filtr navíc. I kdyż 82mm nejsou nejlevnější :-);

Vytisknout stránku Poslat e-mailem Sdílet na facebooku

PřihlásitZákaznická zóna

nebo tradičně



Zaslat zapomenuté heslo Chci se registrovat

Do zákaznické zóny vstoupíte kliknutím
na Vaše přihlašovací jméno.

0 Kč