CZKČeskySlovensky

Nintendo
NINTENDO 2DS White & Red + Pokemon X

Přenosná herní konzole Nintendo 2DS White & Red + Pokemon X s 2 prostornými displeji. Spodní je dotykový s úhlopříčkou 3.02" a vrchní o úhlopříčce 3.53" je určen jako hlavní herní obrazovka. Výrobce: NINTENDO

Produkt nelze koupitjiž se nenachází v naší nabídce

3990Více v e-shopu
4.500

Popis produktu

 

Přenosná herní konzole Nintendo 2DS

Nová přenosná herní konzole Nintendo 2DS se staví do jedné rodiny, po bok modelů 3DS a 3DS XL. Proti svým bratříčkům je ochuzena o 3D prostorové zobrazení, což ovšem přináší lepší cenovou dostupnost pro široké masy hráčů. Druhou znatelnou změnou je design, který již není zavírací. Dále jsou to již jen drobnosti jako např. systém zapínání a monofonní reproduktor. Ostatní funkce zůstávají stejné, a jednoznačnou předností je především obrovské množství her dostupných pro systémy 3DS a 3DS XL, se kterými je 2DS kompatibilní.


Dva prostorné displeje
Nintendo 2DS má celkem 2 displeje. Spodní dotykový s úhlopříčkou 3.02“ lze ovládat buď prsty, nebo stylusem. Hlavní vrchní displej s úhlopříčkou 3.53“ je pak určen jako hlavní herní obrazovka.


Nové způsoby ovládání

Kromě již známých ovládacích prvků z předchozí verze konzole DS, jako křížový ovladač či samostatná tlačítka, má Nintendo 2DS Circle Pad - kruhový ovladač umožňující pohled kolem celé osy hráče. Díky vestavěnému pohybovému senzoru a gyroskopu dokáže Nintendo 2DS reagovat na pohyby hráče a například naklonit pohled.
Nové možnosti využití

Konzole je také vybavena aplikacemi StreetPass a SpotPass, které umožní jednoduchou výměnu informací mezi hráči o odehraných hrách, osobním postupu ve hře, postaviček Mii, herních map, nejvyšších dosažených skóre nebo personalizovaných postav z her, či se připojit na veřejné Wi-Fi sítě nebo na bezdrátový internet doma a automaticky do konzole stahovat nový obsah a aktualizace.

Další zajímavé vlastnosti

Ve výbavě najdeme celkem tři VGA fotoaparáty, jeden vnitřní a dva vnější. Nintendo 3DS může být také m hudebním přehrávačem, který podporuje soubory ve formátech MP3 a AAC, k čemuž můžete využít mono reproduktor nebo sluchátkový stereo jack. Systém je vybaven již zmíněnou možností Wi-Fi připojení včetně zabezpečení a jako paměťové médium mu poslouží karty Nintendo 3DS, DS a karty typu SD.

Parametry produktu

Pevný disk (HDD)NEKapacita pevného disku0 GB
Wi-FiANO3DNE

Zákazníci hledají tento výrobek také jako NINTENDO 2DS, NINTENDO 2 DS.

Vytisknout stránku Poslat e-mailem Sdílet na facebooku

PřihlásitZákaznická zóna

nebo tradičněZaslat zapomenuté heslo Chci se registrovat

Do zákaznické zóny vstoupíte kliknutím
na Vaše přihlašovací jméno.

0 Kč