CZKČeskySlovensky

levneELEKTRO.cz Váš specialista na elektro

Úspěšná česká společnost provozující internetový obchod levneELEKTRO.cz - ELEKTRA PV s.r.o., byla založena již v roce 1992. Od samého počátku je zaměřena na prodej elektroniky a elektrospotřebičů pro domácnost. ELEKTRA PV s.r.o., je ryze českou firmou vlastněnou Petrem Václavem st. a Petrem Václavem ml.

ELEKTRA PV s.r.o. působí jako prodejce nejen v České republice, ale také na Slovensku. Obchoduje aktivně i se státy EU, např. Německem, Polskem, Francií či Holandskem, v plánu je rozšíření působnosti na Maďarsko, Rumunsko či Ukrajinu. Silné finanční zázemí nám umožňuje nakupovat zboží ve velkém množství od silných dodavatelů, popř. přímo z výrobních závodů, díky čemuž dosahujeme pro své zákazníky nejatraktivnějších obchodních nabídek.

V internetovém obchodě levneELEKTRO.cz jsou prodávány pouze výrobky schválené pro prodej v ČR, zajištěné certifikátem oprávněného dovozce. Jsme členy asociace APEK a držiteli osvědčení auditu obchodních podmínek SAOP. Vše o našich certifikátech získáte v článku certifikáty.

V roce 2009 a 2010 jsme dosáhli prestižního ocenění Štiky českého byznysu, přičemž naše firma obsadila vždy 1. místo v Jihočeském kraji a v roce 2010 navíc v součtu více než 3500 firem, 10. místo v celkovém hodnocení, což je pro naší společnost velký úspěch a výzva do budoucnosti.

Osoba zodpovědná za provoz e-shopu: Petr Václav

PřihlásitZákaznická zóna

nebo tradičněZaslat zapomenuté heslo Chci se registrovat

Do zákaznické zóny vstoupíte kliknutím
na Vaše přihlašovací jméno.

0 Kč